АРТХУР ЖОАН МЕРІ НАНА ЕЖІРБА (ЦМО)

АРТХУР ЖОАН МЕРІ НАНА ЕЖІРБА (Nana Esi Egyirba), (Гана) - студентка Центру міжнародної освіти ІФНТУНГ, напрям підготовки «Нафтогазова справа», група НСіа-15-1

1Цю розумницю з далекої Гани занесло в Івано-Франківськ полтавським вітром. Саме у Полтаві навчалась на підготовчому відділенні – вивчала українську мову, й планувала навчатись в тамтешньому Національному університеті імені Ю. Кондратюка на нафтогазовій справі. Але, як це часто буває, якщо людина потрапляє в незнайоме оточення, то найперше шукає земляків, друзів, однодумців. Так сталось й у випадку нашої юнки: від знайомих з Гани, які вже були студентами ІФНТУНГ, довідалась про університет. Ганські спудеї хвалились успіхами, умовами навчання, кваліфікованим професорсько-викладацьким складом.

Тож наша цілеспрямована дівчина вирушила по знання на Західну Україну:

- Не довго вагалась, бо звикла завжди рухатись вперед. А крім того, наді мною завжди чуває Бог. Я – людина глибоко віруюча, і з Богом долаю всі випробування.

Тендітна зовнішність Жоани Мері виявляється доволі оманливою: за дитячою посмішкою ховається неабиякий стрижень. Вона собі вирішила стати найкращою студенткою на курсі в такій «чоловічій» спеціальності, от вам будь ласка – у неї найвищий рейтинг. Але справа не лише у її характері, дівчина прагне стати прикладом для своїх братів і сестер:

- А ще хочу, щоб батьки пишались мною! Вони стільки для мене зробили! Це не для того, щоб щось їм довести, а щоб їм було приємно!

З надією дивиться у майбутнє. Дуже тішиться, що диплом ІФНТУНГ визнають за кордоном, бо після закінчення навчання планує попрацювати в іноземних компаніях, набратись досвіду, розвиватись, рухатись щаблями професійної кар’єри вгору. З гідними знаннями, здоровими амбіціями та впертістю її не лякають гендерні перестороги, які все ще міцно утримуються в так званих «чоловічих» професіях, і нафтогазова справа – одна з них. Однак дівчина непохитна:

- А в якій сфері немає гендерної дискримінації? Вона присутня скрізь. Але я вважаю, що в будь-якій галузі компетентність та відповідальність – понад усе!

І з таким життєвим кредо не посперечаєшся. Тож хай дівчині щастить!