Вітаємо з Днем архітектора України!

Шановні архітектори – студенти та викладачі, вітаємо вас із професійним святом – Днем архітектора України! Від вашого професіоналізму залежить не тільки комфорт і зручність проживання, а й атмосфера міст, красою яких будуть захоплюватися майбутні покоління.

Те, що архітектура – це частина нашого життя, нашої культури і спадщина, яку ми залишимо дітям, добре розуміють викладачі кафедри архітектури та містобудування. В університеті це – місце, де завдяки високому професіоналізму, самовідданості і творчій праці викладачів на світ з’являються молоді дипломовані архітектори! Більше про вступ на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування».

Тож бажаємо вам натхнення, яскравих задумів і наснаги для їх реалізації, сміливих і креативних проєктів та бездоганного їх втілення!

Хай ваш доробок радує не одне покоління наших нащадків!