Єгора УЛАНОВА, третьокурсника Інституту нафтогазової інженерії, в ІФНТУНГ знають не тільки як одного з кращих студентів, але й як заступника голови Студентського парламенту – голову департаменту студентських рад.
Високу планку у навчанні він собі поставив одразу, хоч попервах, зізнається, було нелегко. Проте труднощі в обраній справі можна здолати, якщо обирав її свідомо. А для харків’янина Єгора вибір університету та спеціальності був дуже відповідальним:
-Він однозначно падав на інженерну спеціальність в нафтогазовій галузі, - згадує Єгор. – І, оскільки ІФНТУНГ – єдиний фаховий університет такого профілю, то тут було все зрозуміло. Ну, а освітня програма «Газонафтопроводи та газонафтосховища» привабила, з огляду на специфіку нашого регіону: газового та нафтового видобутку тут немає, натомість газонафтопроводи – тема актуальна і зараз, і на майбутнє. Отак і «зійшлися зірки».
Тож Єгор приїхав на Прикарпаття закладати підвалини свого майбутнього фаху. Час підтвердив правильність такого рішення. Хлопець не тільки не розчарувався в обраній спеціальності, але й іншим радить придивитися до неї. Каже, що особисто для нього з третього курсу розпочалося найцікавіше – суто фахові предмети. Проте ми розпитуємо про той період, коли йому було складно, адже першокурсники завжди цікавляться секретами і лайфхаками старших студентів, котрі досягають високих рейтингів у навчанні. І Єгор радо ділиться власним досвідом:
-Дуже важливо не завчити матеріал, а зрозуміти його, і якщо з якимсь предметом маєте проблеми – приділяти більше часу саме йому. Я старався організувати кожен свій день за всіма правилами тайм-менеджменту і знаходити «work – life balance». Є така категорія в тайм-менеджменті, яка передбачає поділ і на особисте життя, і на роботу в пропорції 50-:50. А, оскільки робота студентів – це навчання, то, відповідно, 50% припадає саме на нього.
Цікавимося, чи не складно знаходити в добі час і для навчання, і для керівництва всіма вісьмома студентськими радами ІФНТУНГ – від Інститутів до студентського містечка включно?
-Зі справами Студентського парламенту та навчанням вдається впоратись із 8.00 до 16.00, - підраховує Єгор. – Решта дня – на власний розсуд. І це для мене особиста перемога.
Сподіваємось, вам стануть у пригоді лайфхаки Єгора Уланова, які допомагають йому досягати високих результатів у навчанні. Беріть на замітку й використовуйте, як і його улюблений вислів – «Немає нічого неможливого, є тільки небажання щось робити».