Василь Сікорин - студент Інституту природничих наук і туризму, група НЗФ-17-1
Скільки людство живе на Землі, стільки намагається розкрити її таємниці. Особливо цікавлять допитливих скарби, що заховані в надрах. І якщо колись тільки в казках розповідалось про здатність чарівників бачити, що лежить в незміряній глибині у них під ногами, то для сучасної науки – це вже не байки, а реальність. І її інструментами (раніше сказали би «чарівною паличкою») широко користуються геологи й геофізики, розвідуючи поклади корисних копалин.
…Цікаво, погодьтеся! Так свого часу подумав і Василь Сікорин, обираючи напрямок подальшої освіти. Після школи вирішив вступати до ІФНТУНГ, адже саме тут, в Інституті природничих наук і туризму, готують фахівців за спеціальністю «Науки про Землю». А хлопець хотів стати геофізиком. Тож подумав: чому не випробувати себе? І йому вдалося!
Нині Василь – один із найкращих студентів Інституту, закінчує бакалаврат і планує вступати до магістратури. Абсолютно не шкодує про свій вибір. Навпаки, йому завжди було цікаво вчитися. Щоправда, пандемія радикально змінила умови навчання. Не можна сказати, що стало важче – не в тому річ. Але «дистанційку» сприймає не так, як живе спілкування з викладачами в аудиторії. Це таки інша атмосфера, інше освітнє середовище. Та що вдієш? Реальність диктує свої умови. І навіть в жорстких карантинних рамках Василеві вдається тримати марку й здобувати високі оцінки.
Що для того робить? Каже:
-Просто дуже стараюсь – от і все. Так, можливо, не все одразу схоплюєш, але хіба це проблема? Мені в таких випадках допомагали одногрупники, завжди підтримували викладачі, до яких звертався з питаннями.
Юнак взагалі спокійно ставиться до труднощів. Бо на все є рада. Найскладніше йому було на першому курсі, коли опинився у цілком новому для себе середовищі. Вихід знайшов одразу: заводив якомога більше знайомств і постійно розширював коло спілкування. Тому всім першокурсникам радить: «Комунікація – насамперед!»
Втім, це не єдиний його секрет: високій ефективності сприяють фізичні навантаження. Василь завжди любив волейбол і помітив, що спорт відволікає від проблем і допомагає внутрішньо зібратись. Тому корисне хобі – ще один «рецептик» у скарбничку студентських лайфхаків.
Однак найважливіший, мабуть, той, що його Василь практикує постійно – ніколи не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні!
Тому будує плани – й одразу закочує рукави та заходиться їх реалізовувати. А успіх любить таких завзятих. Отож не сумніваймося: ми ще не раз почуємо про одного з кращих студентів ІФНТУНГ Василя Сікорина!