VІ Міжнародний паливний конгрес

Запрошуємо до участі в VІ Міжнародному паливному конгресі!

Захід відбудеться 12-14 жовтня 2023 року в межах Міжнародного нафтогазового форуму «Нафтогазова енергетика-2023».

Організатори конгресу: Студентське відділення SPE ІФНТУНГ, Центрально-українська секція SPE, Інститут нафтогазової інженерії ІФНТУНГ, Платформа Deep, Група Нафтогаз.

Мета паливного конгресу: максимально наблизити програми університетів до поточних і майбутніх потреб енергетичного сектора.

Цілі:

A. Комунікація Можливість комунікації українських студентів з європейською спільнотою SPE для накопичення, обміну та поширення знань в нафтогазовій галузі.

B. Розвиток.  Змога для студентів отримати розуміння сучасних світових трендів у нафтогазовій галузі, зокрема Energy Transition.

C. Можливість. Можливість для компаній відібрати потенційних кандидатів для проходження стажування, практики або працевлаштування.

D. Кваліфікація. Використання набутого в ході конгресу досвіду та інформації, з метою підвищення компетенції студентів.

E. Soft Skills. Отримати досвід презентації своїх наукових робіт перед професіоналами галузі.

Програма конгресу передбачає: круглий стіл з представниками HR, брейн-ринг (інтелектуальна гра між командами студентів), панельну дискусію з провідними менеджерами та професіоналами галузі тощо.

Форма для реєстрації: http://surl.li/jemsr