Подвійні дипломи ІФНТУНГ та London South Bank University

Всього декілька днів залишається до завершення реєстрації на ЄВІ для вступу в магістратуру. Тому саме час оголосити чудову новину, а скоріше - навіть дві! 

Перша - ІФНТУНГ спільно з партнером London South Bank University починає другий набір на освітню програму подвійних дипломів "Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики".  Нещодавно програма пройшла черговий етап на шляху до міжнародної акредитації - відбувся онлайн-візит експертів німецького акредитаційного агентства ZEvA, і зараз ми очікуємо на позитивні висновки у звіті експертів.

Друга чудова новина - наша освітня програма була високо оцінена ініціативою Twinning Ukraine і отримала додаткове фінансування , а це означає, що 25 найкращих вступників на програму отримають можливість здобувати два магістерські дипломи - український та британський, за рахунок грантових коштів!

Більше того, оскільки набір на програму здійснюється за спеціальністю 175 - Інформаційно-вимірювальні технології, предметний тест ЄФВВ не є обов'язковим.

Для вступу потрібна тільки здача ЄВІ, а також внутрішнього фахового екзамену, що буде проводитися в ІФНТУНГ. 

Якщо у вас залишилися запитання, координатор програми Мар'ян СЛАБІНОГА та гарант програми Ігор ЛЮТАК чекають вас на зустрічі-презентації в понеділок 27.05 о 14:00 та в середу 29.05 о 15:00. 

Посилання на зустріч : https://meet.google.com/nrb-gdyj-iui

Програма «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики" - це ваш шанс отримати в Україні актуальну освіту на перетині інформаційних технологій та енергетики, якість якої перевірена та підтверджена британськими та європейськими партнерами.

Деталі програми ви також можете переглянути за посиланнями : https://it4see.nung.edu.ua/ , https://t.me/it4see