День економіста в ІФНТУНГ 2021!

У середу, 13 жовтня, о 15.00 відбудеться онлайн-захід, присвячений Міжнародному Дню економіста: «Моя професія – економіст!»

Захід буде приурочено до святкування 75-ліття кафедри прикладної економікиінститутуекономіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У 1946 році на базі Львівського політехнічого інституту розпочала свою роботу кафедра «Економіка і організація нафтової та хімічної промисловості». Її правонаступником сьогодні є кафедра прикладної економіки ІФНТУНГ, яка налічує 13 науково-педагогічних працівників і опікується 4-ма освітньо-професійними програмами в межах спеціальності 051 Економіка, серед яких: «Економіка бізнесу» та «Міжнародна економіка» на бакалаврському рівні вищої освіти, «Бізнес-економіка» – на магістерціі освітньо-науковий рівень «Економіка» підготовки PhD.З 2018 року кафедру прикладної економікиочолює  к.е.н., доц. Бережницька У.Б.

Програмою заходу передбачені мотиваційні виступи випускників спеціальності 051 Економіка, зокрема успішних підприємців Ігоря Сусяка, Тараса Назарука, Наталії Мандзюк.

Сердечно запрошуємо усіх друзів і колег кафедри!

Участь в онлайн форматі за посиланням:https://meet.google.com/hck-fihc-xmf