Літо - час стрімкого розвитку

Співпраця ІФНТУНГ зі стейкхолдерами завжди давала і дає хороші плоди. Одна з її граней – літня практика студентів Інституту інформаційних технологій в ІТ-компаніях.

Цього липня 11 наших студентів набираються практичного досвіду  в компанії «NetLS Software Development». Це дуже плідний час важливих зустрічей, вивчення реального технічного середовища, виконання індивідуальних завдань, які згодом дадуть юнакам та дівчатам можливість самостійно знаходити відповіді на свої професійні запитання.

Під час практики студенти зустрілись із власником компанії Любомиром Рученчином. Він розповів інтернам про досягнення NetLS, перших клієнтів та індустрії. Зауважив, що NetLS є компанією-учасницею ІТ-кластера в Івано-Франківську та постійно бере участь у робочих, благодійних та освітніх заходах.

А далі розгортається чотиритижневе самостійне навчання, що розпочинається з опрацювання лекцій протягом двох тижнів. Перший лекційний блок надає інформацію про розпізнавання зображень штучним інтелектом, методи управління даних, технології ШІ в медицині та застосування no-code програмування. Другий блок пояснює, як сучасна велика мовна модель (LLM) змінює світ RAG, демонструє побудову платформ під Data Engineering та Data Science і містить приклади  недосконалостей штучного інтелекту. Основні цілі – наочне ознайомлення із сучасним програмуванням та усвідомлення зони розвитку.

Всі охочі можуть також отримати більше практичних знань – пройти відбір на тримісячне безплатне стажування й далі розвиватись у своїй галузі. 

 

  • 1
  • 3