Обирай українсько-британську магістерську програму – отримай 2 дипломи!

Вступна кампанія до магістратури перебуває в самому розпалі, адже всього декілька днів залишається до кінця реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ.

При цьому, запитання – яку спеціальність обрати – залишається відкритим, адже цьогоріч умови вступу знову дещо змінилися, а університети пропонують широкий спектр навчальних програм. Водночас, деякі із програм є дійсно унікальними, оскільки пропонують не просто якісну освіту за актуальним фахом, а й запрошують стати частиною унікальної міжнародної співпраці.

В рамках міжнародної ініціативи співпраці українських та британських університетів Twinning Ukraine, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно із британським університетом London South Bank University розпочинають набір на англомовну магістерську програму подвійних дипломів «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики», яка дасть можливість випускникам отримати два дипломи - українського та британського університетів.

Програма, що була заснована минулого року, є поєднанням використання сильних сторін регіону (а Прикарпаття в останні роки є одним із регіонів, де галузь ІТ розвивається найбільш стрімко) та відповіді на виклики сьогодення - енергетичної сталості та безпеки, що є особливо актуальним в час, коли російська федерація атакує енергетичну інфраструктуру українських міст.

Враховуючи це, інженерна школа London South Bank University та інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ об’єднали зусилля та розробили програму, що, з одного боку, дозволяє бакалаврам різних інженерних спеціальностей здобути знання та навички у розробці програмного забезпечення та побудові інформаційних систем, а з іншого боку - дає фахівцям в галузі ІТ розуміння сучасної проблематики сталого розвитку енергетики та те, як інформаційні технології дають можливість вирішувати завдання та виклики, що стоять перед галуззю.

Минулого року програма отримала сертифікат валідації від London South Bank University, а нещодавно було пройдено черговий етап на шляху до міжнародної акредитації, прийнявши онлайн-візит експертів німецького акредитаційного агенства ZEvA, які високо оцінили програму у своїх відгуках.

Варто зазначити, що в 2023 році програма «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики» була однією із шести в Україні, яка отримала грантове фінансування, завдяки чому студенти мали можливість навчатися безкоштовно. Прогрес програми впродовж року був оцінений грантодавцями, а тому цьогоріч вони виділили кошти на навчання ще 25 найкращих абітурієнтів, які вступлять на навчання у 2024 році.

Для вступу на програму не потрібне складання ЄФВВ, достатньо складання ЄВІ та внутрішнього вступного фахового іспиту, що проходитиме на базі ІФНТУНГ.

Деталі програми та новини стосовно вступу на неї можна переглянути на сайті https://it4see.nung.edu.ua та в телеграм-каналі https://t.me/it4see .

Фото: лабораторії для проведення занять та корпус ІІТ.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5