Діана ЛИННИК (ФПН)

Діана ЛИННИК , студентка гр. ЕКО-21-1(спеціальність 101 – Екологія , Факультет природничих наук)

1Ми вперше пишемо по студентку, рейтинговий бал якої за результатами останньої сесії склав109,5 зі 110 балів. З форою майже  у 10 балів розумниця Діана ЛІННИК  відірвалась від успішних однокурсників.

«Природничі науки завжди були мені близькими, - зізнається Діана. – Крім того, вважала і вважаю, що сьогодні світ перебуває у глибокій екологічній кризі, а захист навколишнього середовища є актуальним та необхідним напрямом розвитку сучасного суспільства. Мене завжди хвилювали питання захисту довкілля, тож вибір фаху для мене був очевидним: опанувати професію еколога і стати добрим та затребуваним фахівцем у галузі охорони довкілля».

Отож її життєве кредо «Вперед крок за кроком – до мети!» зі вступом до ІФНТУНГ стрімко наближає юнку  до омріяної професії. Університет, відомий своєю сильною матеріальною та науково-технічною базою, надає можливості наукового розвитку. А відмінне лабораторне обладнання та висококваліфіковані викладачі належать, на думку успішної студентки,  до безумовних переваг ЗВО.

Студентка має неабиякі організаторські та дослідницькі якості: сумлінно виконує обов’язки старости групи, активна учасниця  наукового гуртка «Технолог майбутнього»,  а на останній університетській студентській науково-практичній конференції з технологій захисту навколишнього середовища посіла перше місце.

Бути успішною дівчині допомагає мотивація – знайти себе у професії. Але розумниця сама може стати для кожного добрим мотиватором – як крок за кроком впевнено йти до своєї мети. Хай мрії майбутнього еколога здійсняться!

#кращі_студенти_ФПН  #вступ2024  #обираюіфнтунг