До Міжнародного дня студента Sigma Software University запустили конкурс для всіх, хто навчається і живе студентським життям! Робіть фото свого робочого місця, навчального процесу в університеті, кафе або в коворкінгу
І вигравайте фірмові подарунки від Sigma Software University
Конкурс триває з 11 до 17 листопада:
Instagram: опублікуйте фото в пості або сторіс, відмітьте сторінку: https://www.instagram.com/sigma.software.university/ (ваш профіль має бути відкритим під час конкурсу)
Facebook: зробіть пост на своїй сторінці та відмічайте профіль компанії: https://www.facebook.com/sigma.software.university/
Telegram: додавайте фото в коментарях до закріпленного поста.
Три переможці отримають пакунки з мерчем від Sigma Software University для ще продуктивнішого навчання!
Публікуйте фото на кількох платформах і збільшуйте шанси на виграш
18 листопада за допомогою рандомайзера університет обере щасливчиків .
Святкуйте День студента разом з Sigma Software University!
Junior Online Conference — подія для тих, хто робить перші кроки в ІТ!
На конференції ти почуєш усе, що потрібно знати і вміти для старту у світі технологій. На тебе чекають виступи
крутих ІТ-експертів, актуальні і прикладні поради, огляд основних ІТ-професій (Java, Front-End, Data, Testing, DevOps, .NET, Design та інші), а ще розіграші !
Реєструйся, адже це чудова нагода:
Познайомитися з різними ІТ-професіями та їх представниками;
Почути про початок карʼєри у різних ІТ-напрямах на основі реальних історій успіху;
Дізнатися очікування рекрутерів та технічних інтервʼюверів від резюме та співбесід;
Здобути розуміння, куди рухатись і що вивчати, де практикуватись та як отримати першу роботу;
Отримати дозу мотивації для успішного старту в ІТ, а якщо пощастить, то й цікаві призи від EPAM Campus!
Де і коли? Онлайн, 8 листопада, 10:00-18:00
Для кого? Для всіх, хто зараз опановує нову для себе професію в ІТ або лише обирає напрям для свого розвитку.
Більше деталей та реєстрація — за посиланням
Стартуймо в ІТ разом!
До уваги студентів проект, орієнтований на студентів ( головною метою є професійна та емоційна підтримка і мотивація студентів ), які попри складнощі не втратили бажання вчитися і саморозвиватись та продовжують пов'язувати своє життя і професійний розвиток з Україною).
Наразі проект на етапі реалізації. Підтверджені партнери Укргазбанк та CS ( розробники банківського ПЗ Б2). Хакатон на FinTech тематику. Дата хакатону - 19-20 жовтня.
Захід оф-лайн, 2-х денний, із розміщенням і харчуванням. Завдання-поблематику сформував Укргазбанк.
Підготовчі роботи по хакатону (з постановки завдань, базове формування команди журі, лекторів та менторів, підбір приміщення, розробки айдентики і т.д.) вже на завершальному етапі. Переходимо до реалізації.
Відкриття реєстрації - з 04 вересня.
Матеріали по заходу
https://eadvise.org/hack4innovation/
https://www.linkedin.com/events/7233434933304676352/comments/
https://www.facebook.com/profile.php?id=
Є можливість працевлаштування студентів. Обов'язкова умова зібрати команду, один студент не може бути учасником
Google продовжує навчальну програму "Розвивайте кар’єру з Google Cloud"!
Реєстрація на програму за посиланням!
Новий потік програми стартує 16 вересня та націлений на розробників, IT-інженерів, світчерів та всіх кому цікаві хмарні технології. Під час програми учасники, які тільки починають свій карʼєрний шлях в IT, зможуть отримати персоналізовану підтримку від експертів по роботі із Google Cloud.
У межах індивідуальних консультацій до 100 учасників зможуть отримати відповіді на свої питання та практичні поради щодо початку кар’єри у сфері IT, а також дізнатися більше про роботу з хмарними технологіями.
Учасники програми також отримають:
Безкоштовний 45-денний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost для вдосконалення своїх навичок.
Можливість отримати нагороди за здобуті бейджі навичок на платформі.
Вебінари із фахівцями зі штучного інтелекту та Google Cloud, які ділитимуться своїм практичним досвідом роботи у хмарі.
Безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок.
Ласкаво просимо на наш студентський Welcome Day!
Готові до подорожі у світ, де навчання і робота стають вашими кращими друзями? Ми зібрали все найцікавіше, щоб зробити цей вечір незабутнім! Відкривайте для себе нові горизонти, слухаючи надихаючі виступи, корисні поради і неймовірні історії тих, хто вже встиг побачити IT-індустрію зсередини.
Коли: у четвер 5.09, щоб у п'ятницю ви вже законно відпочивали, як супергерой після важливої місії!
Час: 16.00
Як: Онлайн
Ціна: Безкоштовно, за умови реєстрації Що варто очікувати: Будемо говорити про все на світі: від того, як у нас у компанії каву варять, до того, як встигнути зробити неможливе. І не забудьте про приємні бонуси — зіркові виступи студентів, корисні поради про Work-Life Balance, і, якщо пощастить, порція мудрості на тему емоційного інтелекту. Цей вечір обіцяє бути насиченим, цікавим, а головне — веселим. Готуйтеся сміятися, дивуватися і відчувати себе частиною нашої великої IT-родини. Реєструйся: ТУТ Буде корисно та весело, обіцяємо!
03.06.2024 студенти-другокурсники кафедри інженерії програмного забезпечення інституту інформаційних технологій відвідали лекцію в межах навчального курсу "Моделювання та аналіз програмного забезпечення" (лектор доцент Володимир Корнута), на якій запрошеним гостем була Senior Full-Stack Software Engineer компанії Villa Plus Юлія Корнута.
Фахівцем з розробки програмного забезпечення узагальнено тематику моделювання програмного забезпечення. Студентам під час лекції було розкрито практичні аспекти і переваги використання моделювання під час розробки програмного забезпечення: моделі допомагають точно документувати вимоги до системи, забезпечуючи чітке розуміння того, що користувачі очікують та отримають від розробки. Розглянуто моделі архітектури, які визначають структуру системи, взаємозв'язки між її компонентами та інтерфейси. Доведено переваги деталізації моделі окремих компонент системи, що полегшує подальшу реалізацію, адже моделювання створює спільну мову для розробників, аналітиків, тестувальників та замовників і покращує комунікацію та розуміння проекту.
Особливу увагу було приділено профілюванню та оптимізації алгоритмів, а також наведено приклади задач та шляхи їх вирішення з досвіду розробника.
Зацікавленість студентів підтвердило жваве обговорення наприкінці лекції: здобувачі мали багато питань щодо роботи розробника ПЗ, пошуку першої роботи, навиків на кваліфікацій, які потрібні при пошуку першої роботи, а також теми особистого вигорання, мотивації та подолання труднощів у роботі.
Запрошуємо на нову зустріч IT Future Talks від Sigma Software University
Сергій Сучков, Principal Software Developer у Sigma Software, розкриє тему «Розуміння бізнесу: Важливість бізнес-аналізу для розробників».
Ви зануритесь у світ бізнес-аналізу та дізнаєтесь, чому він є необхідним для успіху майбутніх розробників. Сергій розкриє ключові аспекти бізнес-аналізу та важливість вивчення цього напрямку для розширення професійних горизонтів.
Дата: 29.04
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Партнер зустрічі – КНУ ім. Тараса Шевченка.
Реєструйтеся за цим посиланням: https://bit.ly/441NPbq
Приходьте та запрошуйте друзів
Міжнародний форум CBIT'24
Вартість участі: безкоштовно
Реєстрація: https://forum.ciseventsgroup.com/
Україна відкриває код Дії: великий крок у цифровізації
Чудова новина для усього IT співтовариства та урядів, які прагнуть наслідувати цифровий успіх України! Україна зробила значний крок у сприянні глобальній цифровізації, відкривши вихідний код своєї флагманської платформи – Дія. Тепер кожен, хто цікавиться розробкою державних сервісів, може вивчити та імпортувати код Дії для створення власних проєктів.
IT Rally Starters 2024
Запрошуємо на найбільшу щорічну Івано-Франківська конференцію для початківців, які роблять перші кроки в ІТ-галузі.
3 квітня 2024 року о 12:30 в актовій залі ІФНТУНГ відбудеться IT Rally Starters 2024 – це вибуховий мікс ярмарки вакансій, днів кар’єри, презентацій працедавців та курсів підготовки, цікавих доповідей та корисних знайомств!
Під час даного заходу ви отримаєте можливість особисто познайомитись з кращими IT-компаніями Івано-Франківська та України, поспілкуватись з фахівцями та отримати частинку їхнього досвіду, покласти початок співпраці з цікавою для вас компанією, і просто отримати хороший настрій, цікаві знайомства та багато натхнення.
Будемо також раді бачити вже сформованих IT-спеціалістів, які зможуть дати пораду новачкам, провести цікаву дискусію, розповісти про новинки галузі, підтримати своїх колег і компанію та просто цікаво провести час.
У програмі події:
— знайомства з найбільшими ІТ-компаніями міста
— корисні поради щодо працевлаштування та майбутньої кар’єри
— а також цікаві доповіді, корисні знайомства та багато іншого...
Попередня реєстрація за QR-кодом у оголошенні
Відкрийте свій потенціал за допомогою нашого стажування ІТ-дослідника, призначеного для кандидатів без попереднього досвіду. Ми шукаємо проактивних людей із сильними аналітичними здібностями, пристрастю до спілкування з людьми та гострим бажанням вчитися. Ідеальний кандидат має справжній інтерес до ІТ та володіє англійською мовою, яка підходить для спілкування з іноземними кандидатами.
Як стажист ІТ-дослідника ви вирушите в ексклюзивну навчальну подорож під керівництвом досвідчених наставників у цій галузі. Це неоплачуване стажування слугує трампліном для тих, хто хоче побудувати міцну основу для працевлаштування в ІТ.
Під час стажування ви:
- Ознайомитися з провідними ІТ-технологіями та інструментами
- Дізнайтеся, як шукати та залучати кандидатів у всьому світі
- Оволодіти комунікативними навичками
- Дослідіть основні інструменти для залучення найкращих кандидатів
- Отримайте практичний досвід роботи з реальними вакансіями для зовнішніх ринків
Ви отримаєте навички, необхідні для розвитку свого досвіду та утвердження себе як дослідника в майбутньому.
Стажування охоплює ключові галузі знань і складається з двох частин: теоретичної та практичної.
- Формат програми: онлайн
- Тривалість: 2 місяці
- Графік: неповний робочий день
- Дедлайн реєстрації: 20 лютого до 14:00
- Стипендія: не надається
Процес відбору:
- Підготуйте своє резюме
- Подайте заявку за допомогою кнопки вище (якщо ви відповідаєте всім критеріям заявки)
- Пройдіть онлайн тест
- Пройти передскринінгову співбесіду з експертом
Отримайте рішення, якщо вас допустили до стажування
Отримайте нові знання та досвід разом з новим проєктом від Sigma Software University — ITFutureTalks
Протягом наступних пів року раз на місяць спеціалісти компанії Sigma Software будуть проводити відеотрансляції у різних університетах країни. На вас чекають 6 актуальних доповідей на найактуальніші та найцікавіші теми зі світу ІТ. А все заради створення доступного та цікавого середовища для вивчення ІТ та розвиток ІТ-освіти в Україні.
І одразу запрошуємо на першу лекцію в IT STEP, де на вас чекає розбір теми «Хто такий Інженер Даних? Обов’язки та задачі» від Мар’яна Фарини, Big Data Competence Lead в Sigma Software.
Старт першої лекції: 13 лютого, 15:30
Як: онлайн. Безкоштовно
Реєстрація відбувається відразу на всі лекції за цим посиланням:
Привіт!
Запрошуємо тебе зустрітися онлайн та поговорити про автоматизоване тестування на новій події із серії «Ask For Career Advice». Особливо якщо ти задумуєшся над кар'єрою у цьому напрямі.
Ти почуєш відповіді на такі питання:
чи ШІ змінить тестування у найближчі роки і, якщо так, в яких саме аспектах
чи варто йти в автоматизацію
яку мову краще для цього обрати
які навички ручного тестування потрібні автоматизаторам
Подія відбувається у форматі інтерв'ю: студенти SoftServe Academy ставлять питання експерту та діляться своїм досвідом, аби краще зрозуміти, що їх чекає на шляху до професії.
Зустрічаємося 19 грудня о 19:00 в Zoom.
Реєстрація за посиланням.
Спікерами будуть:
Юлія Пилипенко, студентка Повного курсу Java Developer
Тетяна Ануфрієва, Trainee QC Engineer в SoftServe та випускниця Повного курсу з тестування
Вікторія Ряжська, ментор SoftServe Academy
Вікторія Пальчевська, модератор, Career Advisor у SoftServe Academy
До зустрічі!
SoftServe Academy Team
Твоя ціль на найближче майбутнє значний ПРОРИВ у кар’єрі, але тобі бракує ДОСВІДУ роботи на проєкті для замовника? Постійно чуєш, що клієнт поки не готовий розглядати «джунів на проєкт»?
Наша індивідуальна програма прокачки JavaScript скілів Learn On (https://bit.ly/3Rv1Utp) - твоя можливість! За 3 місяці прокачаємо тебе із “джуна” до “мідла” у JavaScript і допоможемо підняти рейт на наявному проєкті, або ж знайти новий.
Ніяких headshots, ми не пропонуємо чарівну пігулку, вчитися треба буде інтенсивно і багато, але одразу відкинь в сторону книжки і гайдлайни.
Що ти отримаєш:
інтенсивна прокачка за напрямком JS від джуна до мідла
індивідуальний супровід ментора
персональний підбір матеріалів
доступ до бази внутрішніх навчальних матеріалів
коло однодумців та професіоналів
Готовий отримати довгоочікуваний LEVEL UP до Middle рівня у JavaScript?
Переходь за ЦИМ посиланням та гоу у гру: https://bit.ly/3Rv1Utp
Безоплатна лекція для новачків "Data Scientist/Data Analyst: Введення до професії"
Хочете зрозуміти чому так стрімко зростає попит на Data Science/Data Analyst та чому навіть попри кризу заробітні плати цих спеціалістів зростають? Тоді, наш майстер-клас саме для вас
Також, обговоримо найбільш цікаві питання:
Data Analyst та Data Science: чому це цікаво та як спробувати себе у професії?
Які проблеми на шляху: від освоєння професії до старту роботи за новою професією? Рішення!
Як влаштована “кухня” всередині IT проекту та яка у ній роль фахівця з Data Science?
Чому Data Science це професія, яку НІКОЛИ не замінить AI? Та як використовувати АІ у своїх цілях в роботі ?
Як знайти круту команду та добре заробляти з професією Data Science/Data Analyst?
З чого почати на першій роботі в Data Science та як влаштуватися? Як влаштуватися на першу роботу у ролі Data Analys|Data Scientist. З чого почати?
22 листопада 19:00
Спікер: Ігор Бетлей - Head of R&D у Platma та Agrosem.
А ще, маємо для вас подарунок. Бронюйте місце і отримайте гайд входження в професію Data Scientist, Data Analyst, який ґрунтується на реальних подіях
Реєструйтесь на безкоштовну лекцію, пориньте у світ професій які не замінить AI у найближчі 20 років: https://cutt.ly/AwUHR5vQ
23 листопада 2023 р. відбудеться зустріч з компанію Epam. Студенти першокурсники можуть долучитися попередньо зареєструвавшись
Сьогодні, 16/11/2023, ми з радістю оголошуємо, що продовжуємо нашу успішну співпрацю з ІТ-компаніями!
Відбулася зустріч студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з Ольгою Яцюк - HR компанії NetLS та Костянтином Кецкало, Middle Full-Stack .NET Developer
Тема: «Код та креатив: цікаві історії з життя C# програміста».
Костянтин поділився своїм багатим досвідом у сфері ІТ та розповів про захоплюючий світ технології C# та різні аспекти програмування.
Студенти отримали важливі уроки, а також дізналися про цікаві кейси форс-мажорів, які можуть траплятися при оцінці проєктів, а також довідалися про можливості практики в компанії та про важливість вивчення англійської мови. Нові можливості, захоплюючі проекти та вивчення найсучасніших технологій - пропозиція компанії для студентів.
Ольга Яцюк запевнила, що вони відкриті до співпраці та завжди готові надавати студентам можливість здобути практичний досвід та реалізувати свої ідеї у сфері ІТ. Разом ми будемо творити майбутнє ІТ-індустрії.
У YouTube-ролику Костянтин Євтушенко, CEO UNIT Holdings розказує про створення у співпраці з МОН кластера інноваційної екосистеми України Unit City. Деталі: https://youtu.be/8WGTgSv1GP0
Компанія Sigma Software запрошує 16 листопада о 18:00 на безкоштовний .NET MEETUP. EXPRESSION TREE: ПРИХОВАНИЙ ГЕРОЙ
Чи знаєте ви, що таке Expression trees? Яка їхня користь та як їх застосовувати у проєктах?
Кирило Поліщук, Senior .NET Developer, тімлід та ментор у Sigma Software, поринув у тему Expression Tree і готовий поділитися своїми знаннями та досвідом. Що варто очікувати:
розбір expression trees: механізм роботи, користь та практичне застосування
продуктивний діалог аудиторії та спікера щодо використання expression trees
неформальну атмосферу та класний вечір у компанії однодумців з живим спілкуванням
Коли: 16 листопада, 18:00
Де:офіс Sigma Software, БЦ Астарта, вул. Ярославська, 58, Київ, Україна. 04071
Вхід: безкоштовно за попередньої реєстрації
Також, запрошуємо до перегляду онлайн, лінк буде доступний усім зареєстрованим учасникам. Запрошуємо усіх брати активну участь у презентації та долучитися до діалогу. Обіцяємо цікаву, корисну та продуктивну бесіду, а після завершення мітапу, ви вийдете із розумінням, як саме працюють Expression Trees та як їх застосувати.
Найбільша подія у сфері ІТ-освіти в Україні: стартує реєстрація!
11–12 грудня 2023 року асоціація IT Ukraine Association за підтримки МОН та Мінцифри організовує найбільшу щорічну подію у сфері ІТ-освіти в Україні — «Synergy. IT Business & IT Education: 10th anniversary edition».
Учасники та спікери обговорять:
що чекає на ІТ-освіту України;
які стратегії використовує український освітній бізнес;
які технології, EdTech-стартапи та тренди ринку вже зараз змінюють його докорінно?
Цьогоріч подія триватиме два дні. 11 грудня конференцію можна буде відвідати офлайн, а також переглянути онлайн-трансляцію. А впродовж другого дня, 12 грудня, учасники зможуть відвідати шість тематичних онлайн-воркшопів від партнерів. Узяти участь у першому дні конференції можна за донат на підтримку захисників України, у другому дні — безоплатно за умови попередньої реєстрації.
Щоби потрапити на подію, необхідно зареєструватися на сайті: https://synergyconference.com.ua/
Зверніть увагу, що на кожен воркшоп необхідно реєструватись окремо.
Програма доповнюється поступово, тому слідкуйте за оновленнями, щоби не пропустити бажані заходи.
Сьогодні, 27.10.2023, студенти кафедри інженерії програмного забезпечення інституту інформаційних технологій відвідали цікаву лекцію в рамках навчального курсу "Теорія реляційних та нереляційних баз даних" (лектор, доцент Вовк Роман). Головним спікером був інженер-розробник від компанії Eleks, висококваліфікований Senior розробник на Node.js, Іван Незамай. Основна тема лекції була присвячена ключовій технології, яка розглядалася в рамках навчального курсу - нереляційній базі даних MongoDB. Цікавий факт: запрошений лектор із жартом назвав цю технологію "MongoDB нахіба".
На лекції були присутні виконуюча обов’язки завідувача кафедри інженерії програмного забезпечення, Вікторія Бандура, і доцент Борис Незамай.
Під час лекції студенти дізналися багато цікавого про реляційні та нереляційні бази даних, а також порівняння між ними. Вони отримали практичні приклади використання обох підходів та ознайомилися з методами створення зв’язків між даними у реляційних базах, а також використанням JSON-структур у цьому контексті.
Студенти також здобули фахові консультації та нові знання щодо таких аспектів, як:
Використання транзакцій в нереляційних базах даних та принципи ACID.
Використання колекцій для збереження неструктурованих даних.
Переваги горизонтального масштабування.
Принципи та методи кластеризації даних.
Важливість мінімізації кількості колекцій при проектуванні NoSQL-представлень.
Використання вкладених структур даних.
Принципи об’єднання даних в MongoDB.
Процеси денормалізації моделі бази даних в MongoDB.
Характеристики та особливості використання унікальних ідентифікаторів ObjectID.
Обґрунтування використання aggregate framework.
Особливості та методи використання індексів в MongoDB та їх кластеризації.
Рівні ізольованості транзакцій, засоби забезпечення цілісності та валідації даних.
Представлена увазі студентів лекція була наповнена значним експертним досвідом спікера, що було сприйнято студентами як ефективне доповнення до розглянутих ними попередньо теоретичних концепцій навчального курсу. Таке поєднання фундаментальної університетської науки та практичного експертного досвіду ІТ-виробництва безумовно є цінним фактором забезпечення високої якості та професійності викладання навчального матеріалу на кафедрі.
Сьогодні, 18.10.2023, відбувся майстер-клас
«Піраміда тестування. Unit & Integration tests»
для студентів спеціальності 121 інженерії програмного забезпечення, в рамках дисципліни «Якість програмного забезпечення та тестування».
Спікер: Валентин ЗОРІН, Senior Test Automation Engineer EPAM Systems.
Студенти, які взяли участь, набули ряд переваг:
Глибоке розуміння тестової піраміди.
Практичні навички з unit та integration тестів.
Здатність підготовити тестове середовище.
Огляд Test-Driven Development (TDD) підходу.
розуміння алгоритмів створення тестів та популярних засобів для цього.
Відповіді на питання від експерта з ІТ-фірми.
Практичний досвід написання unit та integration тестів з використанням технології JS та популярних засобів тестування.
Лекція надала студентам цінний інсайт у світ тестування програмного забезпечення, важливий для їх майбутньої кар'єри.
Epam University Program запускає великий та технічний захід в рамках якого студенти зможуть ознайомитись з циклом розробки додатку від ідеї до повної реалізації. При бажанні навіть повторити реалізацію проекту. По завершенню марафону тим хто успішно складе тест та/або виконає проект буде надано документ про участь.
Будемо раді бачити наших студентів на Марафоні ІТ технологій 3.0. https://epa.ms/tg-80
КОНКУРС СТАРТАПІВ UNICORN: ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІДКРИТО
Освітня платформа Sigma Software University спільно з Sigma Software Labs та Українським Фондом Стартапів запустили UNICORN конкурс для стартапів:
https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/
і запрошують до участі усіх, хто має креативні ідеї та хоче їх перетворити у успішний стартап. Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Для кого?
Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, пропонуючи інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії. Незалежно від того, чи ви є підприємцем на ранній стадії, чи відомим стартапом, ми запрошуємо вас взяти участь і розпочати надзвичайну подорож до успіху стартапу. Ваш успіх стати наступним ЄДИНОРОГОМ вже чекає на вас!
Програма:
Sigma Software University традиційно підтримує конкурс стартапів і цього року знову буде співорганізатором, забезпечуючи освітній компонент програми. Програма відбудеться у гібридному форматі. Вона включатиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися з впливовими інвесторами та встановити цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів.
Чому варто взяти участь:
2 інтенсивні тижні - Пройдіть інтенсивну програму, щоб дізнатися специфіку побудови стартапу та уникнути поширених помилок.
Освітні та нетворкінгові заходи - Знайдіть ідеальний баланс між напруженою роботою та активним нетворкінгом.
Безліч можливостей для пітчингу - продемонструйте свій стартап якомога краще під час конкурсу та отримайте корисні відгуки про ваші підходи до пітчингу.
Сильна спільнота - Спілкуйтеся з впливовими інвесторами та потенційними партнерами.
Цінні призи - отримайте безповоротний грант у розмірі 2 x 1,000 євро та 1 x 3,000 євро, а також нагороди від партнерів.
Більше деталей та реєстрація тут: https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/
Молоді науковці – на злобу дня
В Івано-Франківському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»
Читайте та переглядайте фото за посиланнями https://nung.edu.ua/news/molodi-naukovtsi-na-zlobu-dnya
https://nung.edu.ua/news/molodi-naukovtsi-na-zlobu-dnya-0
Маєш геніальну ідею стартапу, але не знаєш, що робити далі?
Запрошуємо на зустріч із досвідченими фаундерами стартапів та лідерами технологічної галузі, організовану Sigma Software University разом із Sigma Software Group та Sigma Software Labs.
Дейв Морган, Chief Executive Officer Simulmedia, Марті Краткі-Кац, підприємець і засновник стартапу, що здійснив екзит, і Максим Почебут, Chief Learning Officer у Sigma Software, розкриють такі теми:
– Коли найкращий час для запуску власного стартапу?
– Як реалізувати свій стартап у складні часи?
- Які галузі краще виживають у часи заповільненого венчурного розвитку?
– Як знайти свого першого корпоративного клієнта в турбулентні часи
– Який зараз стан #tech екосистеми України та її реальний потенціал?
Також буде трансляція заходу, тож ти зможеш переглянути його онлайн. Для цього просто зареєструйся на сторінці події та вкажи у полі для коментарів, що ти бажаєш дивитися подію онлайн.
Приходь, бери активну участь в дискусії, став запитання та отримуй цінну інформацію про стратегії, які можуть допомогти твоєму стартапу процвітати
Де: офіс Sigma Software, вул. Ярославська, 58, БЦ Астарта, Київ та онлайн трансляція
Коли: 4 жовтня, 16:30 за Києвом
Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/464Q2Df
Чемпіонат з програмування ICPC-2023
Базовий етап найпрестижнішого чемпіонату з програмування ICPC-2023 пройшов у ІФНТУНГ
Читайте та переглядайте фото за посиланнями https://nung.edu.ua/news/icpc-2023
Модель штучного інтелекту GPT5 може вийти наприкінці цього року, і зрівнятися з можливостями людського мозку | processer.media
https://processer.media/ua/model-shtuchnogo-intelektu-gpt5-mozhe-vijti-…
https://en.wikipedia.org/wiki/Semantic_network
Новий чатбот ChatGPT змусив говорити про себе світ. Чим він небезпечний - BBC News Україна
https://www.bbc.com/ukrainian/news-64221657
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖУ
Чемпіонат з програмування ICPC-Ukraine-2022 пройшов у ІФНТУНГ | Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Днями в Україні відбулися шість регіональних контестів І кваліфікаційного етапу національної відбіркової олімпіад
https://university.sigma.software/meetups/python-step-by-step/?utm_sour…
https://nung.edu.ua/news/i-etap-natsionalnoho-vidboru-studentskoho-chem…,
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02YhUpWhUGqLgN8DqJm1SY…
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02de3izVttsnvBdisekKTp…
СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС IT Switch ДЛЯ СТУДЕНТІВ! 14 червня 2022р.
ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ 2021