Доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж, к.т.н. та гарант ОП магістерського рівня «Комп’ютерна інженерія» Мар’ян Слабінога взяв участь у міжнародній конференції, що проходила в університетському центрі Бая-Маре (Технічний університет Клуж-Напока, Румунія).
Захід підкреслив багаторічне успішне партнерство між ІФНТУНГ та румунськими колегами, яке за роки спільної роботи переросло у справжню дружбу. Участь викладачів кафедри у таких заходах сприяє зміцненню транскордонної співпраці, обміну науковим досвідом у галузі інженерії та відкриває нові перспективи для спільної проєктної діяльності.
Досвід міжнародної взаємодії такого рівня безпосередньо інтегрується в оновлення освітнього середовища та розширення можливостей для студентів та аспірантів.
Детальніше про зустріч та історію партнерства: https://nung.edu.ua/news/partnerstvo-shcho-stalo-druzhboyu
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region