Відверта розмова випускників бакалаврату з Приймальною комісією ІФНТУНГ відбулася в онлайн-форматі — максимально предметно, чесно і без зайвих формальностей.
За організації заступника відповідального секретаря ПК Олега Фафлея та за участі відповідального секретаря Приймальної комісії Валентина Миндюка пройшов вебінар «Від бакалавра до магістра з ІФНТУНГ» для студентів 4 курсу, які планують вступ до магістратури.
Захід охопив дві окремі події, щоб говорити адресно й по суті: для випускників Інституту економіки та менеджменту, Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, Факультету інформаційних технологій — та для представників Інституту архітектури та будівництва «ІФНТУНГ – ДонНАБА», Факультету автоматизації та енергетики, Факультету природничих наук, Інституту нафтогазової інженерії, Інституту інженерної механіки та робототехніки.
У фокусі — усе, що реально хвилює вступників: конкурсний відбір і його особливості у 2026 році, алгоритм створення кабінету учасника вступних випробувань, дедлайни, пункти тестування та практичні нюанси, які часто вирішують більше, ніж здається.
Це була не просто презентація правил — це була жива комунікація, де відповідали на конкретні запитання і розкладали складні процедури на зрозумілі кроки. І саме за такими зустрічами — щоденна, кропітка робота Приймальної комісії, яка у період вступної кампанії працює в режимі постійної готовності.
Бо за кожною поданою заявою — люди, вибір і майбутнє.
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region