Наші магістри офіційно перейшли на «той бік» навчального процесу!
22 лютого 2026 р. на кафедрі філології та перекладу розпочався важливий етап для магістрів групи ГФм-25-1 – підготовка до асистентської (науково-педагогічної) практики. Відбувся настановний інструктаж, який провели керівники: доцент О. К. Янишин та професор Н. М. Тимків. Вони привітали здобувачів із початком нової фази професійної підготовки, яка дозволить випробувати сили вже безпосередньо у викладацькій ролі. Це той особливий момент, коли теорія перетворюється на живу майстерність, а студентська лава стає кафедрою викладача.
Замість звичних конспектів студенти отримали солідний «кейс». Керівники надали рекомендації щодо планування занять, проведення навчально-виховної роботи та виконання науково-дослідного завдання. Обговорено правила оформлення документації, надано зразки індивідуальних планів та конспектів, а в кожній підгрупі визначено відповідальних для кращої координації роботи: М. Журавчак та В. Боднар.
Хоча перехід від студентської лави до викладацького столу та робота зі звітністю можуть здатися викликом, ми щиро віримо в успіх наших магістрів.
Бажаємо групі ГФм-25-1 натхнення, витримки та лише позитивних відгуків від майбутніх студентів і найвищих балів за захист звітів!
Ми точно знаємо, що ви впораєтеся на всі сто (балів)!
#КафедраФілологіїТаПерекладу #ІФНТУНГ #Філологія #Магістри #АсистентськаПрактика #НауковоПедагогічнаПрактика
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region