Викладачі кафедри МіА спільно із представниками АТ «Укрнафта» допомагають школярам визначитись із вибором майбутньої професії

Допоки старшокласники у роздумах про майбутню професію, викладачі кафедри Менеджменту та адміністрування спільно із представниками АТ «Укрнафта» активно допомагають їм визначитись із вибором. 
Профорієнтаційну роботу проведено у м. Надвірна в ліцеях 1, 2, 3, 4 та ліцеї «Престиж», а також у місті Долина в МРЦ та ліцеї 7.
Учні почули про перспективи навчання на різних освітніх програмах університету, можливості реалізації своїх здібностей як у технічних, так і управлінських напрямах діяльності. Було отримано відповіді на безліч питань, які цікавили молоде покоління.
Такі зустрічі допомагають учням у їх нелегкому виборі свого майбутнього, формують контакти і взаємодію між навчальними закладами різних рівнів та нафтогазовою галуззю.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7