![Зустріч](/sites/default/files/inline-images/%D0%94%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%871.png)
15 червня 2022 року відбулась зустріч із випускниками Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.
![Зустріч](/sites/default/files/inline-images/%D0%94%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%87_0.png)
Під час зустрічі випускників було ознайомлено із особливостями вступу до університету на основі ОКР молодший спеціаліст у 2022 році. Наголошено, що для вступу на місця держзамовлення необхідно мати сертифікати ЗНО або сертифікат мультипредметного тесту із результатами не нижчими за 125 балів.
Additional news information: