Наші студенти - найрозумніші!!!
27 квітня 2021 року пройшов онлайн чемпіонат з шахів серед студентів і працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, в якому взяло участь 69 учасників. Весь п'єдестал зайняли студенти нашого інституту!
Перемогу здобули:
1 місце - студент освітньої програми "Фізика новітніх джерел енергії" Орест Войтичук (група ФНД 19-1) з результатом 67 очок!
2 місце в активі студента спеціальності "Геодезія та землеустрій" Березки Олексія (група ГЗОм-20-1) - 46 очок,
3 місце в студента спеціальності "Електротехніка та електроенергетика " Ляховича Богдана (група ЕТ-19-1) – 38 очок.
Наші студенти не тільки розумні, а й активні в інших в усіх видах спорту. Зокрема вони в період до пандемії були абсолютними чемпіонами університетської спартакіади в 2015/16, 2016/17, 2017/2018, 2018/19, 2019/20 навчальних роках! В здоровому тілі - здоровий дух...!
Чемпіонат пройшов за підтримки кафедри фізичного виховання і спорту, профкому ІФНТУНГ, студентського профкому ІФНТУНГ, а також студентського парламенту. Велика подяка організаторам!
![Войтичук Орест](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-04-28_12-13-16_0.jpg)
![Березка Олексій](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-04-28_12-14-09.jpg)
![ЕТ-19-1Ляхович Богдан (3-те) місце](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-04-29_10-43-59.jpg)