Співпраця зі стейкхолдерами у сфері навчання, покращення якості підготовки студентів різних спеціальностей та освітніх програм, закріплення здобутих знань на виробництві – це пріоритетна практика Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тож новий договір про співпрацю між ІФНТУНГ та ТОВ Building Engineering Solutions (BES) стане ще одним ефективним кроком для розвитку спільних освітніх та наукових проектів, підвищення якості реалізації науково-дослідних робіт, розробок для вирішення актуальних проблем у будівництві та електропостачанні тощо.
Адже BES виконує етап робочої документації з електрики та слаботочних мереж в Revit для таких проектів як заводи, хмарочоси, клініки, датацентри, логістичні центри та ін., використовуючи найсучасніші підходи та технології, щоб зробити будівництво простішим, розумнішим та доступнішим.
Попередньо підписанти Договору – ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК та директор ТзОВ «БЕС» В’ячеслава МАЛЯРЕНКО, обговорили переваги партнерської співпраці та зобов’язання сторін, які передбачають серед іншого: спільну участь в організації і проведенні навчальної, наукової, інноваційної та у проведенні профорієнтаційної роботи, підвищення кваліфікації та/або стажування працівників/ викладачів, можливості для здобувачів вищої освіти ІФНТУНГ навчання за дуальною формою здобуття освіти на своїй матеріально-технічній базі, практик з використанням сучасного обладнання й технологій, які матимуть особливе значення для здобувачів кількох освітніх програм кафедри будівництва та енергоефективних споруд.
Сторони очікують, що співпраця матиме позитивний ефект, як для університету (адже студенти матимуть нагоду використати одержані знання для вдосконалення професійних умінь і навичок для конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах), так і для ТзОВ «БЕС» – можливість працевлаштувати вишколеного фахівця, який би відповідав усім критеріям працедавця. А вони таки високі – адже ТзОВ «БЕС» є передовою інжиніринговою компанією, що співпрацює з замовниками в США.
Крім того, акцент у співпраці зроблено на спільних експериментальних дослідженнях та інноваційних розробках, пов’язаних із освітньою, науково-технічною, інноваційною діяльністю.