Кафедра архітектури та містобудування Інституту архітектури, будівництва та енергетики отримала щедрі спонсорські подарунки – 3D-принтер і компʼютер від фірми Frisomat Ukraine -Леон Сервіс Плюс (мережа професійних центів продажу «Півдюйма»), з нагоди відкриття першого магазину-шоуруму спеціалізованого інженерного
обладнання в Івано-Франківську.
У рамках заходу, в якому взяли участь директор інститут архітектури, будівництва та енергетики Мирослав МАЗУР, директор магазину спеціалізованого інженерного обладнання «Півдюйма» Павло ІКАВИЙ, завідувач кафедри АіМ, проф. Олексій ЯЩЕНКО, викладачі кафедри – доц. Ярослав ВАСИЛИШИН, асис. Олег ВОДВУД та інженер Інна РОДЧИН, відбулось також нагородження подяками і подарунками від спонсорів кращих студентів 2 курсу (гр. АМ-22-1) спеціальності 191-Архітектура і містобудування: Владислава СОКОЛАНА, Вікторії ІВАНІЧОК, Христини ЗВАРУН, Марти ВІЛЬЧИК, Христини РИМАР та Анни ПЕТРИК.
Фірма Леон Сервіс плюс виявила бажання долучитись до проведення практичних занять для студентів ІФНТУНГ на потужностях шоуруму. Крім того, викладачам- і студентам- проектувальникам надається знижка.
Співпраця обіцяє бути взаємовигідною.
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region