Результати бізнес-підготовки не забарились

У середині квітня завершився черговий навчальний курс для підприємців громади «Успіх у бізнесі», який за підтримки та сприяння міського голови Івано-Франківська та Івано-Франківської міської ради реалізує Бізнес-Інкубатор ІЕМ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а вже наприкінці травня цьогорічна випускниця курсів Ольга СТОЛЯРСЬКА виграла грант у розмірі 250 000 гривень на розвиток бізнесу.

Ініціативна  підприємниця та молода мама вже віддавна мала ідею для своєї справи, яку потроху розвивала, але «саме отримані на навчанні знання та інструменти дозволяють мені втілити свою мрію в життя. На курсах я зрозуміла, що хочу рухатись далі». 

Навчальний проект, який тривав півтора місяці та зібрав потенційних та чинних підприємців, фокусувався на знаннях та навичках для заснування, ведення і розвитку власної справи. Ольга високо оцінює потенціал, отриманий під час навчання: «Від лекторів я почула багато корисного про креативну  економіку, менеджмент, маркетинг,  бізнес-план, розвиток та орієнтованість бізнесу, а мотивуючі тренінги дозволили грамотно структурувати потрібну для ведення бізнесу інформацію довкола себе. Цікавим досвідом та робочими лайфхаками ділились й учасники проекту, які вже мали діючий, доволі успішний бізнес. Тренери та учасники стали для мене ключовим мотиватором подаватись на грант».

Ідея проекту Ольги СТОЛЯРСЬКОЇ – офіс-консультація «Школа для молодих батьків». До цього жінка вже заснувала онлайн курси для вагітних, де кваліфіковані спеціалісти розповідали про вагітність, пологи, грудне вигодовування та догляд за малюком, але вона хотіла більшого – мати простір, де молоді матусі можуть зустрічатися, проводити час, обмінюватися інформацією та отримувати консультації спеціалістів. 

«Тож одразу після завершення навчання в Бізнес-Інкубаторі, упродовж двох тижнів я все сформувала –  написала бізнес-план розвитку школи, описала все, що мені потрібно для того, щоб відкрити свій офіс-консультацію в нашому місті, та подала через Дію заявку на пропонований державою грант на 250 000 гривень. Три тижні очікувань – і 29 травня я отримала позитивний результат!» –  ділиться своєю успішною історією Ольга СТОЛЯРСЬКА.

Кураторка курсів, завідувачка кафедри прикладної економіки Інституту економіки та менеджменту, доц. Уляна БЕРЕЖНИЦЬКА у цьому контексті зазначає, що багато ініціативних людей не наважуються розпочати свою справу через брак знань, нерозуміння основ бізнес-процесів, страх наробити помилок тощо. Власне заняття й тренінги від компетентних викладачів й фахівців, обмін досвідом на курсах між учасниками дає охочим шанс зробити перші кроки у бізнесі за безкоштовної підтримки надійної команди Бізнес-Інкубатора.

Бізнес-Інкубатор» ІФНТУНГ вітає свою випускницю та пишається результатами її навчання, цілеспрямованістю та наполегливістю  у втіленні своєї бізнес-мрії, а також бажає їй подальшого розвитку та процвітання.

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 5
  • 8
  • 6
  • 8