Енергетика – це не лише струм й тарифи, це – ще й кваліфіковані фахівці

Щоб обговорити одну з найрезонансніших тем цих днів – ситуацію в енергетиці, на програму «Про головне в деталях» ОТБ Галичина запрошено  голову Ради Української відновлювальної енергетики та консультанта Офісу президента з питань енергоефективності, проф. Станіслава ІГНАТЬЄВА та ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проф. Ігоря ЧУДИКА.

Гості студії максимально чесно відповідали на питання про тривалість відключень електроенергії, про критичний стан енергетики після масованих обстрілів, обґрунтованість підвищення тарифів на електроенергію, плани на відновлення та перебудову енергетичних об’єктів. 

Один з важливих аспектів у процесі відбудови енергетичної галузі, на який акцентували увагу і проф. С. ІГНАТЬЄВ, і ректор І. ЧУДИК, це – підготовка профільних фахівців, на яких вже сьогодні відчувається кадровий голод. 

Докладніше про проблеми кадрової політики в енергетиці, забезпечення умов та можливостей для здобувачів університету, які освоюють спеціальності, необхідні  для критичної інфраструктури країни, та як університет планує вирішувати ці проблеми, говорив ректор ІФНТУНГ.

Більше – у сюжеті: