Круглий стіл «75 років кафедрі нафтогазових машин та обладнання. Досягнення та перспективи»

В рамках Міжнародної конференції «Нафтогазова енергетика 2021», яка організована ІФНТУНГ, проведений Круглий стіл «75 років кафедрі нафтогазових машин та обладнання. Досягнення та перспективи». Участь в Круглому столі прийняли міський голова м. Калуша, спеціалісти провідних нафтогазовидобувних, сервісних та машинобудівних підприємств України, представники Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, викладачі кафедри. Варто зазначити, що більшість учасників є випускниками кафедри нафтогазових машин та обладнання.

 На круглому столі обговорювали проблеми та перспективи розвитку нафтогазової галузі в Україні. Так, делегати від ПАТ «Укрнафта» наголосили на розвитку ринку сервісних послуг в Україні, останні досягнення підприємства, зокрема запровадження системи дистанційного моніторингу та регулювання роботи нафтопромислового обладнання. Також озвучили наявні проблеми та шляхи вирішення, в тому числі за участі науковців кафедри нафтогазових машин та обладнання. Директор ПП «ВЕЛЛ» Лотовський І. І. відзначив гострий дефіцит висококваліфікованих фахівців в галузі нафтогазового машинобудування та виявив готовність прийняти на практику студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Генеральний директор ТОВ НВП «Карат-БурСервіс» В. М. Калинович та перший проректор ІФНТУНГ О. М. Мандрик у розвиток угоди про співпрацю підписали договір про здобуття вищої освіти за дуальною формою, згідно якого  передбачено навчання студентів кафедри НГО на підприємстві із наданням робочого місця та перспективи подальшого працевлаштування.

Захід пройшов у доброзичливій конструктивній атмосфері. Учасники зустрічі висловили сподівання на продовження й розширення співпраці.

9  9