Щабель до нової вершини

7 липня 2021 р. в актовій залі університету відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра вихованцям Інституту нафтогазової інженерії. Цього року 278 його випускників закінчили бакалаврат, зокрема за спеціальністю «Гірництво» - 158 студентів, а за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології» – 120.1 Щоразу така подія – і смуток прощання, і радість нового досягнення. Для багатьох випуск – щабель до наступної вершини, вступу до магістратури. Тож директор інституту О.Ю.Витязь наголосив:

-Це свято всього колективу Інституту нафтогазової інженерії й гарний привід висловити щирі слова вдячності його викладачам і працівникам за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців та привітати випускників із завершенням 2навчання за рівнем «бакалавр». Ми готові сприяти ва­шій науковій діяльності й будемо раді бачити вас у стінах ІФНТУНГ на навчанні за рівнем «магістр».

Із привітальним словом до юнаків і дівчат звернувся проректор з наукової роботи університету І.І. Чудик:

-Кожен із вас обере власний життєвий шлях. Прямуйте ним твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички,  отримані в стінах вашої альма-матер. Знаємо, що відчуття гідності та відданості їй ви пронесете через усе своє життя. 

До привітань також приєдналися завідувач кафедри буріння свердловин Я.М.Фем’як та завідувачка кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ О.Т. Чернова.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4