Гостьова лекція від топ-експерта українського фінтеху Марини РЯБОКІНЬ
20 листопада 2025 року студенти-магістри освітньої програми «Фінансові технології та інвестиційний консалтинг» ІФНТУНГ мали унікальну можливість долучитися до гостьової лекції на тему: «RWA-токенізація як стратегічний напрям цифрової трансформації управління публічними фінансами в Україні».
Запрошеною лекторкою стала Марина Рябокінь – к.е.н., доцент, проректорка з навчально-методичної роботи Київського інституту бізнесу та технологій, яка у 2024 році увійшла до рейтингу ТОП-50 найвпливовіших жінок українського фінтеху!
Лекція викликала надзвичайний інтерес серед присутніх! Магістранти активно долучалися до обговорення практичних аспектів впровадження RWA-токенізації, ставили запитання про виклики та можливості цифровізації фінансів, дискутували про перспективи застосування блокчейн-технологій в управлінні активами.
Високий рівень професіоналізму, глибока фахова експертність та вміння донести складні технологічні концепції доступною мовою – саме ці якості п. Марини зробили лекцію надзвичайно змістовною та корисною для аудиторії.
Співпраця між закладами вищої освіти України є надзвичайно важливою для обміну досвідом, впровадження інноваційних освітніх практик та забезпечення високої якості підготовки здобувачів вищої освіти..
Щиро дякуємо п. Марині за цікаву та змістовну лекцію, а всім учасникам - за співпрацю та натхнення!! Разом ми створюємо простір для обміну знаннями та надихаємо молоде покоління фінтех-фахівців!
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region