Більше пів століття довіри!

Так, ми не помилилися! Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже понад 50 років підтримує своє високе реноме єдиного закладу вищої нафтогазової освіти в Україні.

Із часу заснування й дотепер ми підготували понад 60 000 випускників, які нині успішно працюють в різних країнах світу. Це і топ-менеджмент провідних нафтогазових компаній, й інженерний персонал, на який чекають роботодавці від Аляски й до Австралії.

Але не думайте, що ІФНТУНГ – це виключно нафта і газ. Ми розвиваємось і змінюємось відповідно до вимог часу. А тому сьогодні наші студенти здобувають освіту за 136 актуальними освітніми програмами, працюють з новітнім обладнанням у сучасних лабораторіях:

- апаратно-програмних засобів «SIEMENS»,

- тампонажних розчинів,

- відновлюваної енергетики,

- фізичних основ відновлюваних джерел енергії,

- інформаційних технологій в енергетиці,

- автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact»,

- Smart-технологій,

- «Інтернет речей» та ін.

Наші студенти навчаються за програмами подвійних дипломів у провідних закладах освіти Польщі й Великобританії та здобувають дуальну освіту. Вважаємо випускників ІФНТУНГ нашим головним і найбільшим досягненням!

Стати успішними їм допомагає партнерство університету з понад 50 лідерами різних галузей економіки України та потужна команда викладачів, у складі якої – 1 академік НАН України, 53 доктори наук, професори і близько 280 кандидатів наук, доцентів. З-поміж них – 24 лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, 8 заслужених діячів науки і техніки й 12 заслужених працівників освіти. На їх рахунку – понад 2000 винаходів і більше 300 медалей та дипломів виставок.

Тож не дивно, що зараз ІФНТУНГ посідає почесне місце в десятці найкращих технічних закладів вищої освіти України і є університетом №1 у сфері підготовки талантів для нафтогазової галузі України, № 1 на Прикарпатті в «QS World University Rankings: Europe 2024» та «The Times Higher Education». Його прийнято в Асоціацію університетів Європи (EUA), яка впливає на політику ЄС у царині вищої освіти, досліджень та інновацій і надає своїм членам, зокрема, кращі можливості для участі в проєктах і обопільних навчальних заходах.

Це відкриває нові горизонти розвитку для університету, а значить – і для його випускників. Тож долучайтеся до великої сім’ї ІФНТУНГ і будуйте разом із нами своє успішне майбутнє!

 

 

  • 1
  • 2
  • 11
  • 22