Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відповідно до Наказу МОН № 316 від 13.03. 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2023-2024 н. р.» поповнився стипендіатками. Вже стало доброю традицією, що студенти ІФНТУНГ серед багатьох ЗВО Прикарпаття щороку посідають місця у списках стипендіатів престижних державних академічних премій.
Студентка Факультету природничих наук Лідія ТУРЯНСЬКА (гр. НЗФ-21-1) здобула стипендію завдяки своїм високим результатам у навчанні.
Університетська спільнота вітає з високою відзнакою та бажає й надалі тримати високу планку!
![](/sites/default/files/inline-images/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%20%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D1%96%20%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%20%286%29_1.jpg)
Additional news information: