1 вересня 2022 р. відбулося виїзне засідання Президії УТА з академіками Прикарпатського регіонального відділення.
Президент УТА Ігор Половніков проінформував присутніх про діяльність УТА під час воєнного стану. Також заслухали інформацію керівника відділення Леоніда Заміховського про розвиток регіонального відділення. В процесі обговорення учасниками засідання були визначені перспективи подальшої діяльності Прикарпатського відділення.
У перебігу зустрічі Президент УТА Ігор Половніков з нагоди 30-річчя з дня заснування УТА відзначив нагородами академіків відділення: Леоніда Заміховського, Ігора Височанського, Віталія Шульгу орденом «Знак пошани» та Миколу Присяжнюка і Василя Сапіжака орденом «За розбудову України» та вручив академікам відділення ювілейне видання присвячене 30-річчю УТА
![Виїзне засідання Президії УТА з академіками Прикарпатського регіонального відділення.](/sites/default/files/inline-images/01.09.22_1.jpg)
![Вручення ордену «Знак пошани» керівнику регіонального відділення УТА, академіку, завідувачеві кафедри ІТТС Заміховському Л.М.](/sites/default/files/inline-images/01.09.22_2.jpg)
академіку, завідувачеві кафедри ІТТС Заміховському Л.М.
![Вручення ювілейного видання книжки до 30-річчя УТА доцентам кафедри ІТТС, академікам УТА Заміховській О.Л.](/sites/default/files/inline-images/01.09.22_3.jpg)
![Вручення ювілейного видання книжки до 30-річчя УТА доцентам кафедри ІТТС, академікам УТА Скрипюку Р.Б.](/sites/default/files/inline-images/01.09.22_4.jpg)