День Європи в Україні

Щороку, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Цьогоріч Україна відзначає День Європи 21 травня у стані повномасштабної війни проти російського агресора. Своїм ставленням до захисту всієї Європи, своєю кров’ю у боротьбі з московськими варварами за демократію, свободу, історію, культуру та мрії усієї Європи, українці щодня доводять, що наша країна давно є європейською!

І хоча історична та культурна приналежність України до великої сім’ї європейських народів є доконаним фактом, та саме цього року День Європи в Україні має особливе значення. Наперекір загарбницьким планам рф та спробам країни-агресора позбавити українців права на самовизначення на міжнародній арені, 28 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав історичний документ – заявку на членство України в ЄС.

У цей нелегкий для нашої країни час ЄС стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи всебічну підтримку Україні й українцям від військової до гуманітарної, мільйони громадян знайшли прихисток від війни у країнах. І ми віримо, що скоро здобудемо підтримку й станемо кандидатом на вступ до ЄС.

Україна – це Європа! Зі святом!