Шість переможців олімпіади з публічного управління навчатимуться в ІФНТУНГ за кошти обласної ради

Уже вчетверте на базі інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління, в якій взяли учні шкіл Прикарпаття. Олімпіада пройшла за організації кафедри публічного управління та адміністрування та за підтримки Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації й Івано-Франківського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти.

На жаль, реалії сьогодення відобразилися на перенесенні строку проведення олімпіади з квітня на травень та зміні її формату з офлайну на онлайн. Проте учасникам та учасницям за відведений на вирішення завдань час вдалося продемонструвати знання нормативно-правового поля, розуміння суспільно-політичної ситуації в системі публічного управління та адміністрування, а також бачення розвитку територіальних громад в Україні.

Переможцями олімпіади серед одинадцятикласників стали:

1 місце – Орест Бориняк;

2 місце – Тетяна Гетьман, Максим Хміль;

3 місце – Тетяна Шуляр, Тарас Богдан, Іванна Верстюк.

Переможцями олімпіади серед десятикласників стали:

1 місце – Тарас Король;

2 місце – Олег ГалайкоОлег Павчак;

3 місце – Андрій Угринчук, Володимир Бойчук, Олег Наритник.

Усі учасники та учасниці олімпіади отримали сертифікати про участь, а шість призерів серед  одинадцятикласників – право навчатися за кошти Івано-Франківської обласної ради за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в ІФНТУНГ.

Вітаємо переможців і чекаємо майбутніх абітурієнтів у стінах нашого університету!