Енергоефективність - на часі

У рамках співпраці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Віталій Цих пройшов навчання з питань підвищення енергоефективності України «Контроль якості у будівництві енергоефективних будівель». Навчання передбачало ознайомлення із питаннями основних вимог до контролю якості під час проєктування та будівництва енергоефективних будівель, а також особливостей влаштування основних інженерних систем в таких будівлях.

1Також у межах навчання доц. Віталій Цих взяв участь в освітній конференції у сфері енергоефективності «Популяризація та поширення знань в секторі енергоефективності: синергія та кращі практики». Захід підсумував досягнення першого року проєкту «Популяризація професій та освіти в сфері енергоефективності», який здійснюється ГО «Школа енергоефективності» в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії. Також на конференції презентували Концепцію Національної кампанії з просування професійних кваліфікацій у сфері енергоефективності та Стратегію розвитку Енерго-інноваційних Хабів в Україні.

Захід зібрав багато зацікавлених сторін: представників центральних та місцевих органів влади, міжнародних організацій, бізнес-компаній, Енерго-інноваційних хабів, закладів вищої та професійної освіти, громадських організацій, що свідчить про високу зацікавленість представників всіх учасників у подальшій співпраці у просуванні професійних кваліфікацій та енергоефективності в цілому.

За результатами навчання та зустрічей з фахівцями в галузі енергоефективності домовлено про можливість використання матеріалів, підготовлених GIZ, для викладання дисципліни «Контроль якості у будівництві енергоефективних будівель» та розглянуто можливість створення на базі ІФНТУНГ Енерго-інноваційного Хабу.

 

  • 1
  • 2
  • 3