Теплоенергетика: як поєднати освіту, науку і виробництво

25 лютого відбулось підписання договору між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (в особі ректора університету Євстахія Крижанівського) та Державним міським підприємством «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (в особі директора Євгенія Герасименка) про співпрацю у сфері освіти у присутності першого проректора Олега Мандрика та директора Інституту архітектури, будівництва та енергетики Мирослава Мазура.  Реалізація договору має на меті вирішити питання підготовки фахівців зі спеціальності  «Теплоенергетика», а також сприяння науковій та виробничій діяльності.

Сторони обумовили ведення сумісної навчальної, наукової, науково-практичної та виробничо-комерційної діяльності з метою удосконалення освітнього процесу, розширення діапазону наукових досліджень, впровадження у виробництво інноваційних технологій, машин і обладнання. Передбачається підвищення кваліфікації викладачів ІФНТУНГ та працівників «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

1До реалізації договору залучено кафедру будівництва енергоефективних споруд. Вона буде організовувати проведення практичних занять, навчальних та лабораторних практик, стажування студентів і викладачів університету за участю «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Крім того, ІФНТУНГ працюватиме над забезпеченням підприємства-партнера інформацією про перспективні наукові розробки з напрямів діяльності організації, надаватиме доступ до технічної бібліотеки, технічну допомогу в реалізації її виробничо-господарської діяльності.

У свою чергу, «Івано-Франківськтеплокомуненерго» гарантує доступ до своїх виробничих потужностей та відповідного обладнання за умови проходження такими особами інструктажів, тренінгів та отримання відповідних допусків.

Власне договір університету з підприємством сполучає в єдине ціле освіту, науку й виробництво. Тож студенти спеціальності «Теплоенергетика» зможуть надбати не лише знання, але й досвід роботи й практичні навики роботи з фаховим обладнанням – якості, поєднання яких високо цінується на ринку праці.

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9