Додаткова інформація Кафедра комп’ютеризованого машинобудування
Відгук Шпитального Т.М. (ТОВ Техмаш)
Відгук Гамалюка О.М. (ТОВ Техмаш)
Відгук Рущака Олександра
Відгук Костюка Назара
Відгук Дідика Сергія
Відгук Когута Ігора
Відгук Томища Валерія
Яворський Михайло (ТНМм-11-1)
Навчався в ІФНТУНГ на кафедрі технології нафтогазового машинобудування з 2012 по 2017 р. За цей час набув своєї спеціальності, якою я зараз займаюсь, і в якій я планую далі розвиватись. Особливу подяку хочу виразити викладачам кафедри. Своїм відношенням до роботи і відданістю своїй професії вони мотивують студентів до навчання. Завдяки високому їхньому професіоналізму і ентузіазму, завдяки знанням, якими вони володіли і передавали нам, мені удалось зайняти призове місце на всеукраїнській олімпіаді по технології машинобудування. Завдяки цьому мене запросили пройти співбесіду на посаду інженера-конструктора ООО «Орієнтир - Буделемент». В результаті це підприємство стало моїм першим роботодавцем. На сьогоднішній день я продовжую працювати інженером-конструктором. Займаюсь проектуванням нестандартного обладнання для заводів по виготовленню сухих будівельних сумішей. Під час навчання була ілюзія, що деякі предмети можуть не знадобитись, на практиці знадобилось усе без виключення, і навіть трошки більше. Також великим плюсом була можливість здобувати додаткові професійні знання і навики, які стають в нагоді у житті і роботі на різноманітних курсах, організованих ентузіастами кафедри. Я хочу подякувати усім викладачам за те, що допомогли здобути мені мою професію, за спільно проведений час, який згадую із теплотою на душі.
Я, Тарас Катола – випускник ІФНТУНГ 2013 року, навчався на кафедрі «Технологія нафтогазового машинобудування», здобув освітньо-кваліфікаційний рівень Магістр із відзнакою.
Іще із шкільних років я знав, що хочу здобувати саме технічну освіту й обрав професію, яка завжди буде актуальною. Викладачі рідної кафедри допомогли мені отримати глибокі теоретичні знання і, що найбільше важливо, практичні навички з базових дисциплін. А також пояснили, що навчання ніколи не закінчується ні в універі, ні на роботі, адже технології постійно розвиваються, і ми не маємо права відставати. А навчання в магістратурі створило умови для науково-дослідної діяльності й розвитку у напрямку інновацій.
Завдяки знанням, які отримав за роки навчання, зайняв призові місце в особистому і командному заліку з Всеукраїнської олімпіади з Технологій машинобудування серед ВНЗ III-IV рівня акредитації, що проводилась 9-10 квітня 2013 р. у Донбаська державна машинобудівній академії, м.Краматорськ. Одним із призів був «золотий сертифікат» на гарантоване працевлаштування від компанії Corum Group. Це була гарна і цікава пропозиція, яку я прийняв.
Від закінчення університету і до даного часу я працюю у Філіалі «Інженерно-технічний центр» компанії Corum Group, яка займається проектуванням, виготовленням і обслуговуванням нових продуктів в галузі видобутку корисних копалин. Зараз я провідний інженер – конструктор у відділі, який проектує і супроводжує виготовлення й випробування в умовах вугільних шахт очисних комбайнів (машин для механізованої виїмки вугілля).
Щиро вдячний рідному університету і впевнений, що його випускники обов’язково досягнуть успіху у житті.
Велику подяку хочу виразити кафедрі комп'ютеризованого машинобудування за чудових викладачів, цінний досвід та незабутні студентські роки. Навчався тут з 2012 по 2018 рік. Наразі працюю в місті Ужгород, на заводі виробництва електроніки Jabil (завод світового рівня, понад 100 заводів). Почав кар'єру тут ще під час навчання на 5 курсі. За трохи більше аніж три роки пройшов шлях від техніка на лінії до провідного інженера виробництва. Працюю в атмосфері найкращих міжнародних практик в інженерній галузі та розвитку бізнесу з постійним розвитком та цікавими завданнями, наприклад — запуск нових процесів або 3-місячне відрядження у В'єтнам. До речі, про дану роботу мені розповіли на кафедрі комп'ютеризованого машинобудування За роки навчання в університеті здобув те саме "технічне мислення", що всіляко допомагає як в професійному, так і в повсякденному житті. Ніякі знання не були отримані даремно та знайшли своє застосування - 3D моделювання, креслення, програмування, механічні розрахунки тощо. Всім теперішнім та майбутнім студентам кафедри зичу наснаги та цілеспрямованості у навчанні, ви зробили правильний вибір.
Мене звати Бухало Андрій, я закінчив ІФНТУНГ в 2018р, вчився на кафедрі КМВ. Дана кафедра дає різноманітні знання, які мені знадобилися, і які я застосовую у роботі, навіть у житті. Різні предмети вивчав, деякі були дуже цікаві і пізнавальні. Були предмети, які я додатково вчив для себе. Для мене універитет і, звісно, дана кафедра лишила приємний спогад у моєму житті. Я працюю за спеціальністю, створюю нові вироби на заводі у дизайнерсько-конструкторському віділлі. Працюю з програмою "Solid works", якою мене навчили користуватися викладачі даної кафедри. Прищепили любов до металообробки, а для мене особисто було цікаво все, що було зв'язано з 3D, на кафдрі КМВ і це було. Це компютерна графіка, програмування, різноманітні предмети і кожному з студентів було щось своє цікаво. Будучи студентом на даній кафедрі, я вже знав, чим хочу займатися, коли закінчу університет, і робота буде. Під час навчання приїзжали різні фірми, запрошували нас на роботу чи стажування. І це дуже добре. Це + для університету і для кафедри. Бо для чого будуть тоді ті знання, якщо нема як їх застосувати, це логічно. На щастя, в кафедри із цим проблем нема. Досвічені викладачі і цікавий матеріал. Я бачив, що викладачі готувалися до пари, вчили щось нове і подавали предмет по новому , те що актуальне, бо технологія не стоїть на місці і треба бути "з ногою в часі". Тому коли закінчите навчання на кафедрі КМВ, без роботи точно не залишитесь, знаю з власного досвіду. Всі мої одногрупники мають місце роботи. Я радий, що закінчив університет і був студентом кафедри КМВ)
Мене звати Голубко Іван. Я є випускником ІФНТУНГ 2012 року, навчався на кафедрі «Технології нафтогазового машинобудування».
Як і для кожного випускника, для мене університет - це приємні спогади. Спогади про одні з найкращих років, про друзів, одногрупників, викладачів, про отримання нових знань і нових вражень.
Насамперед хочу висловити величезну подяку викладачам кафедри, які надали всі необхідні знання, щоб я зміг здобути освіту, а після і бажану роботу.
Після закінчення університету працював інженером-технологом та інженером-конструктором. Станом на сьогодні працюю інженером-конструктором нестандартного обладнання на підприємстві "Орієнтир-Буделемент", яке займається проектуванням обладнання для виготовлення сухих будівельних сумішей.
Ті знання, які я здобув під час навчання, допомогли без перешкод вивчити нові профілі та напрями в інженерії.
Ми живемо в час змін, технології досить швидко розвиваються, щоразу доводиться пристосовуватися до нових умов. Дякуючи хорошим викладачам університету, які діляться своїми знаннями та вміннями, а також можливості додатково здобувати знання на курсах професійної підготовки – Ви справді будете готовими до таких змін.
Я закінчив ІФНТУНГ у 2018 магістром за спеціальністю «Комп’ютеризовані та роботизовані технології машинобудування». Хоч і не пройшло багато часу, щоб описувати, яких високих звершень я досягнув, хочу сказати, що даний заклад та викладачі, які там працювали і працюють, вклали багато сил та знань для хорошого поштовху в життя, для початкового розвитку не тільки у галузі машинобудування, але й в багатьох інших. Я працюю на підприємстві ТзОВ «Розумне енергетичне місто» - начальником виробничого відділу. Дане підприємство надає послуги зі встановлення електричного обладнання та всіма видами даних робіт. Як стає зрозуміло, я не працюю за спеціальністю, але завдяки університету я отримав таку доволі хорошу посаду. Тому щиро вдячний усім викладачам, які робили свою роботу чесно і віддано, і бажаю усім майбутнім випускникам досягати успіху у житті!)
Костюк Ігор
Навчався на кафедрі КМВ, Механіко-технологічний факультет, роки навчання 2001-2006.
Факультет геофізики 2006-2008
З 2007 і дотепер працюю на сейсмічних суднах в різних регіонах світу. Працював в компаніях FUGRO та CGG на посаді механік по пневмопристроях (source mechanic).
Робота механіка по пневмопристроях полягає в обслуговуванні, ремонті, спуску та підйомі всіх типів сейсмічного обладнання, гідравлічних та пневматичних пристроїв, компресорів та систем управління компресорами, що використовуються при роботі на сейсмічних суднах.
Девіз по життю: “вчитись ніколи не пізно”.
Я, Макух Ірина – випускниця Івано-Франківського національного університету нафти і газу спеціальності «Інженерна механіка» спеціалізації «Комп`ютеризоване машинобудівне виробництво». Пишаюсь, що колись мала честь бути студенткою групи КМВ-05-1 і пройти нелегкий, багатогранний і дуже значущий для мене курс навчання. З вдячністю згадую кожного викладача та викладачку, які вкладували в нас свої сили та здоров'я.
Сьогодні я працюю директором хоч невеликого, проте успішного на Дрогобиччині підприємства ТзОВ «Брати», яке займається виробництвом та замощенням бетонних виробів (бруківки). Чи можу я сказати, що працюю по спеціальності? Безперечно, так! Бо саме кафедра КМВ готує УНІВЕРСАЛЬНИХ спеціалістів, які потрібні у різних галузях діяльності та виробництвах, де використовуються точні науки. Будучи студенткою, засвоїла різного роду дисципліни, які дали розуміння і в точних, і в економічних питаннях, та предмети, які навчили думати, аналізувати, володіти технічним мисленням, бути спостережливою. Навчилась заповнювати звіти і документи; впроваджувати наукові досягнення на виробництві; проводити технічний та економічний аналіз отриманих даних; проєктувати; розробляти проєкти, готувати технічну документацію; вести інформаційну базу. Та одним з найважливіших моментів, чого навчили мене наші викладачі, і що застосовую не лише в роботі, а й повсякденному житті – це вміти самостійно приймати виважені, грамотні та обгрунтовані рішення.
Фах інженера – це великий творчий потенціал, вміння поєднувати винахідництво, науку та математику для знаходження рішення технічній проблемі. А саме практика показала, що випускники КМВ (інженери-механіки) можуть працювати в будь-якій сфері та на будь-якій посаді, тому щиро закликаю до навчання в ІФНТУНГ на кафедрі КМВ, бо впевнена, що здобута освіта на даній спеціалізації забезпечить гідне подальше працевлаштування.
http://brukivka-drogobych.com.ua/ iryna.makukh@ukr.net
Я- Семенчук Назарій. Навчався в ІФНТУНГ в інституті інженерної механіки за спеціальністю 131 - Прикладна механіка, ОПП Прикладна механіка, ступінь вищої освіти: бакалавр, заочної форми. Під час навчання та після його завершення працюю в м. Коломия на заводі Leoni на посаді фахівець відділу якості. Навчання на кафедрі комп’ютеризованого машинобудування дуже сподобалось, на кафедрі працюють доброзичливі та ввічливі викладачі, які мають гарний підхід до студентів, завжди надають консультації студентам, доступно пояснюють матеріал. За час навчання я набрався нового досвіду по моїй спеціальності, який знадобився мені в моїй роботі.
Назад до: Освітньо-професійні програми