Додаткова реєстрація на БЄФВВ

З 10 по 14 червня оголошується додаткова реєстрація на БЄФВВ для вступників на бакалаврат (для випускників коледжів)!

Нагадаємо, що цьогоріч випускники, які планують продовжити навчання в ІФНТУНГ на бакалавраті за спеціальностями галузей знань 07 – «Управління та адміністрування» (071 - «Облік і оподаткування», 072 - «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 - «Менеджмент», 075 - «Маркетинг» , 076 - «Підприємництво та торгівля», 051 - «Економіка»), матимуть змогу за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування з економіки та управління (БЄФВВ). У разі реєстрації вступника для його проходження, бал БЄФВВ буде враховано у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала НМТ або ЗНО. 

Участь у вступному випробуванні зможуть взяти вступники, зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року чи в національному мультипредметному тесті 2022, 2023 або 2024 року з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, та/або освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, та/або ступенем вищої освіти молодшого бакалавра або здобутим у 2024 році освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра чи ступенем вищої освіти молодшого бакалавра та зареєстровані відповідно до вимог законодавства.

Це випробування передбачене для вступників на низку спеціальностей (аграрні науки, економіка та управління), які мають (отримають) дипломи молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5).

Деталі реєстрації на БЄФВВ в ІФНТУНГ – на сайті Приймальної комісії ІФНТУНГ в закладці 15. Реєстрація на БЄФВВ (вступ на бакалаврат): https://nung.edu.ua/.../15-reyestratsiya-na-byefvv-vstup..