Навчання за програмою SAYP у Лундському університеті

-

В рамках міжнародної співпраці з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу оголошено початок нової можливості від Лундського університету (Швеція). 

Центр міжнародного співробітництва та проєктної діяльності ІФНТУНГ запрошуємо викладачів і студентів долучитися до цієї ініціативи.

У найближчій перспективі – пропозиції участі в іноземній програмі навчання SAYP (The Swedish Institute Academy for Young Professionals) за напрямами:

1) Зелений перехід до відновлюваної енергії

2) Перспективи на рівні урядування. Децентралізація та права людини

3) Інновації в управлінні. Природні рішення для міст.

Кінцеві терміни подання реєстраційних заявок:

1-й напрям - 2 квітня 2024 року

2-й напрям - 2 квітня 2024 року

3-й напрям - 12 травня 2024 року

Академія молоді Шведського інституту за фінансування The Swedish Institute Academy for Young Professionals (SAYP) та за ініціативи Шведського інституту пропонують здобути теоретичні та практичні знання з вищевказаних напрямів. Програма навчання включає онлайн-модулі, офлайн навчання в Лундському університеті (переїзд, проживання та харчування протягом проходження модулів у Швеції фінансовано організацією, що приймає) та імплементацію отриманих знань на місцевому рівні при поверненні додому, в якості захисту практичної курсової роботи. 

Детальнішу інформацію про програми навчання, терміни подання реєстраційних заявок, вимоги до потенційних учасників Ви знайдете у прикріплених до напрямів файлах.

За необхідності допомогти у поданні аплікаційних заявок, звертайтесь до Відділу координації проєктної діяльності ЦМС ІФНТУНГ, каб. 0.312