Відкритий доступ до курсів від Coursera та Udemy!

Навчаєтеся в українському ЗВО або є його представником? Тоді для вас є чудові новини! Одні з найбільших освітніх платформ надають можливість українським студентам та університетам отримати безкоштовний доступ до платних курсів.

Наприклад, Coursera налічує понад 7 000 курсів із 400 спеціалізацій. І всі вони доступні для студентів та викладачів України абсолютно безкоштовно. Команда Coursera першою відгукнулася на запит МОН та вже у березні 2022 року розпочала співпрацю з нами. За цей час понад 44 000 слухачів з України приєдналися до програми й успішно здобувають нові знання!

Udemy – найбільша платформа з онлайн-курсів, яка містить понад 186 000 навчальних модулів, також надає українцям безкоштовний доступ до платних матеріалів. З початку повномасштабного вторгнення майже 23 000 українських студентів та викладачів зареєструвалися в Udemy!

Безплатні онлайн-курси – це нагода для студентів та викладачів розширити знання та навички. Необмежений доступ до якісних знань відкриває перспективи для української освіти. Цією можливістю варто скористатися!