Магістерська ОПП "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

 

Відомості самооцінювання ОПП " Електротехнічні системи електроспоживання" (магістр) (завантажити)

Розпорядження про створення робочої групи з підготовки акредитаційної справи

Наказ про призначення експертної групи 

20 жовтня 2022 р. о 16.00 - 16.45 год запрошуємо на ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ усіх охочих учасників освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО) з експертною групою, приєднатися до Zoom-конференції за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/73537589166?pwd=7du1Pr5n06lBPa0pTobMdvOSGvQLAS.1

Ідентифікатор конференції: 73537589166

Пароль: 2022

Посилання на ОПП на сторінці ІФНТУНГ

ПРОЄКТ ОПП на 2023/2024 рр.

Відгуки та пропозиції на проєкт ОПП "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" просимо надсилати на пошту гаранта програми доц. Курляка П. О.:    petro.kurliak@nung.edu.ua

ОПП "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" 2021 р (завантажити).

Навчальний план 2021 (денна форма-завантажити)     

Навчальний план 2021 (заочна форма-завантажити)

 Відгуки/рецензії на ОПП  "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" 2021 р.  завантажити всі відгуки

Завідувач кафедри «Електротехнічні комплекси та системи» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»,д.т.н., проф. Саєнко Ю. Л.  (завантажити файл)

Директор навчально-наукового інституту електричної інженерії та інформаційних технологій, професор кафедри «Систем автоматичного управління та електроприводу» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, д.т.н., проф. Чорний О. П.  (завантажити файл)

АТ «Прикарпаттяобленерго» (завантажити файл)

Голова правління АТ Чернігівобленерго М. Ільницький (завантажити файл)

ВП "Бурштинська ТЕС" АТ  «ДТЕК Західенерго» (завантажити файл)

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» (завантажити файл)

ТОВ "Новітні енергетичні програми" (завантажити файл)

 

ОПП "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" 2018 р (завантажити).

Етапи розвитку ОПП та НП "Електротехнічні системи електроспоживання" спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" (завантажити).

 

Результати анкетування здобувачів вищої освіти:

Результати опитування роботодавців (стейкхолдерів) для ОПП «Електротехнічні системи електроспоживання» (завантажити файл)

Результати опитування студентів щодо якості викладання дисциплін для ОПП спеціальності 141  «Електротехнічні системи електроспоживання» (завантажити файл)

Протокол засідання круглого столу за участю представників АТ "Прикарпаттяобленерго" та науково-педагогічних працівників ІФНТУНГ від 16 серпня 2022 року

Протоколи засідання кафедри:

 Договори про співпрацю з стейкхолдерами: