Відкриття оновленого Геологічного музею ІФНТУНГ

22 листопада об 11.00 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться пресконференція з нагоди відкриття оновленого геологічного музею ІФНТУНГ!

Ремонтні роботи проводилися в межах реалізації проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS.

Спікери:

Стефан ПУРІЧ - координатор проєкту, проректор з університетського іміджу, міжнародних відносин та європейського розвитку (Сучавський університет «Штефан чел Маре», Румунія);

Олег МАНДРИК - перший проректор ІФНТУНГ;

Микола ПРИХОДЬКО - менеджер проєкту, професор ІФНТУНГ;

Володимир ФЕДОРАК – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА;

Віталій ПЕРЕДЕРКО - начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА.

У заході також візьмуть участь члени проєктних команд, керівники університетів-партнерів, представники місцевої та регіональної влади, туристичних агентств та туроператорів, студенти й викладачі.

Довідково. У рамках «Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014-2020» Сучавський університет «Штефана чел Маре» (USV) (головний бенефіціар) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) (партнер) з лютого 2020 року реалізовують Проєкт «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS, EMS ENI код 2SOFT / 2.1 / 91.