Project information

Додаткова інформація

12SOFT/1.2/63

Назва:  "Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату" ("RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation") 

Загальна мета: Розвивати та підтримувати інноваційну у зв’язку з пом’якшенням змін клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення постійного розвитку території шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що проводиться до пом’якшення змін клімату до 2021 року.

Загалом про напрямок на:

- злагодження інституційної співпраці існуючого румунського й українського партнерства задля пом'якшення зміни клімату;

- створення агентств з енергетичного менеджменту (ЕМА), які спрямовані на впровадження та моніторинг Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP), прийняттях Івано-Франківськом і Ботошані;

- просування нових технологій із використанням набору програмних засобів та демонстраційних установок на ВДЕ (відновлювальних джерелах енергії);

- створення центру проції інноваційної науки (InnoSciPromo) в Ботошані як департаменту агентства з енергетичного менеджменту (EMA) для впровадження інноваційних та проактивних освітніх методів для молодого покоління.

У ході реалізації проекту міста Ботошані перейме досвід створення в Івано-Франківській Наукового музею «Нова енергія» шляхом створення схожого Центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo).

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату» фінансується Європейським Союзом. Тривалість  - 1,5 роки (01.11.2020 - 30.04.2022).

Загальний бюджет на партнерів – 248 202,00 євро, в т.ч.: бюджет України – 184 670,00 (грант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).

1