![Михайленко](/sites/default/files/styles/person250x320/public/2024-04/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%20%D0%92.%D0%A0..jpg?itok=EsCrhTMH)
Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника.
Вчитель фізичної культури".
Кандидат наук з фізичного виховання та спорту
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
У 1994 році вступив до Івано-Франківського технікуму фізичної культури, який закінчив з відзнакою за спеціальністю " Фізичне виховання і спорт". З 1997-2000 році навчався на факультеті фізичного виховання Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та здобув кваліфікацію " Вчителя фізичної культури". З 1999-2000 року працював вчителем фізичної культури у ЗОШ No12 м.Івано-Франківська. З 2000-2001 року працював також вчителем фізичної культури у ЗОШ No 22 м. Івано-Франківська. У 2001 році вступив у аспірантуру Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. У 2001 році призначений на посаду голови спортивного клубу ПВНЗ "Галицька академія". З 2002 року почав обслуговувати ігри вищої ліги України з баскетболу серед чоловіків в якості арбітра федерації баскетболу України. В 2007 році у Харківській державній академії фізичної культури захистив дисертаційну роботу на тему ''Дерматогліфічні ознаки, як прогностичні маркери фізичної працездатності школярів різних вікових груп'' та здобув науковий ступень кандидата наук з фізичного виховання та спорту. Науковий керівник доктор біологічних наук, професор Мицкан Богдан Михайлович. У 2007 році призначений на посаду завідувача кафедри фізичного виховання та спорту ПВНЗ " Галицької академії". В 2008 році в якості головного тренера з баскетболу чоловічою збірною командою з баскетболу ПВНЗ " Галицької академії" став переможцем першої Ліги Західного регіону України. 2006-2009 неодноразовий Призер та переможець з баскетболу Чемпіонату Івано-Франківської області, а також в спартакіаді серед ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. У 2010 році успішно здав тести з підготовки комісарів Федерації баскетболу України. З 2012 року працює на кафедрі фізичного виховання та здоров'я ІФНМУ. У 2014 році отримав вчене звання доцента кафедри фізичного виховання та здоров'я. Загалом Михайленко Р.І., загалом є автором понад 30 наукових та навчально-методичних праць. Веде практичні заняття з фізичного виховання для студентів I-II курсів та, а також навчально-тренувальні заняття з спеціалізації " Баскетбол".
''Дерматогліфічні ознаки, як прогностичні маркери фізичної працездатності школярів різних вікових груп