Професорка ІФНТУНГ виступила з доповіддю про вимушену міграцію під час війни

Днями у Польщі, у Вищій школі кадрового менеджменту в Коніні (WSKM), завершила роботу наукова конференція «Міграція – політична, суспільна та економічна проблема», що зібрала представників багатьох університетів України та Польщі. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу представляла  професорка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Інституту економіки та менеджменту Ліліана ГОРАЛЬ, яка виступила з доповіддю «Вимушена міграція в умовах війни в Україні: проблеми та виклики». Науковиця також брала участь у панельних дискусіях на платформі Конференції.

«Тиждень, наповнений спілкуванням з колегами щодо викликів в економіці, пов'язаних з міграцією, її впливу на галузі й території, добіг кінця, -  ділиться враженнями від наукового заходу проф. Ліліана ГОРАЛЬ. -  Але він залишив переконання, що поляки стійко продовжують підтримувати нас. Надзвичайно вдячна ректору WSKM Мареку ВАШКОВЯКУ й польським організаторам за запрошення, а колегам-учасникам – за неймовірний досвід та враження!»

Акутуальні новини