"Галицькі кмітливці" ІФНТУНГ

Конкурс «Галицькі кмітливці» уже вкотре обєднав інтелектуалів краю у Всесвітній день інтелектуальної власності. Цього разу за найвагоміші технічно-наукові проєкти кращих прикарпатських  винахідників та раціоналізаторів відзначено у 15 номінаціях.

Визнання наукової спільноти отримали й здобутки науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Зокрема, в номінації «Кращий винахідник серед жінок» відзначена доктор філософії, доцентка кафедри фізико-математичних наук Галина Григорчук , в номінації «Кращий молодий винахідник» - аспірант кафедри комп’ютеризованого машинобудування Сергій Назаренко, в номінації «Кращий вчений-винахідник»  відзначений доктор технічних наук, професор кафедри технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці Володимир Погребняк.

Вітаємо колег із цим високим результатом і зичимо подальших успіхів на науковій ниві!

Довідково. Інтелектуальний клуб творчих особистостей «Галицькі кмітливці» – це спільний творчий проект Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, ради Івано-Франківських обласних організацій Товариства винахідників і раціоналізаторів та Спілки наукових і інженерних об’єднань України. Мета клубу - популяризація творчих здобутків новаторів Прикарпаття, сприяння активізації винахідництва і раціоналізації краю.