Відбудова енергетичного сектору України й очищення довкілля всієї Європи від наслідків російсько-української війни

Цим важливим темам присвячена авторська стаття у виданні «Дзеркало тижня» ректора ІФНТУНГ, проф. Ігоря Чудика. Очільник університету, який упродовж років   декларує у своїй Стратегії розвитку програму з енергонезалежності держави, добре знається на сучасних енергетичних проблемах країни. Він переконаний, що початок кардинального переформатування загальноєвропейської енергетичної моделі Україна вже може зарахувати до своїх перемог у цій війні. Його авторитетна думка як науковця екстраполює на зміни української моделі енергетики в новій інфраструктурі, на екологічні наслідки варварської війни Росії проти українського народу та на необхідність зусиль дослідницьких центрів та університетів Європи об’єднатись задля вирішення проблем нафтогазової енергетики і подолання наслідків російського екоциду, а також для реалізації ухвал конференцій ООН зі зміни клімату.

Докладніше у статті «НАСЛІДКИ ВАРВАРСЬКОЇ ВІЙНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ — НАША СПІЛЬНА ЄВРОПЕЙСЬКА БІДА».