Від серця до серця колядка лунає

У повітрі вже пахне Різдвом! Дух свята наближають перші вітання й подарунки. Саме такий приємний сюрприз зробили краянам студенти групи МГТ-20 -1 Інституту природничих наук і туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Оскільки вони навчаються за  програмою «Міжнародний готельно-туристичний бізнес» (гарант освітньої програми – професор Володимир Гуменюк), то, відповідно, опановують одночасно три іноземні мови, одна з яких – польська (викладач Тетяна Худик). Тож вирішили записати до свята відеопривітання  польською мовою з виконанням колядки в приміщенні костелу під акомпанемент талановитого акордеоніста Олександра Левицького. Поділитися з ближніми радістю й сердечним теплом не завадили ані пандемія, ані карантин. Тож прийміть найкращі побажання від студентів ІФНТУНГ. І нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії!

Вихованці Інституту природничих наук і туризму й самі – в передсвятковому очікуванні. Як то кажуть, «сидять на валізах». Бо вже склали достроково сесію й незабаром вирушають до Німеччини – набувати практичного досвіду в обраній спеціальності. Бо, навчаючись за програмою «Міжнародний готельно-туристичний бізнес», вже з першого курсу мають можливість працювати за кордоном у п’ятизіркових готелях, а також проходити стажування, приміром в Краківській гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця.

Власне, для того й шліфують знання іноземних мов у межах дисципліни «Лінгвокраїнознавство»,  вивчають культуру й  традиції  країн, куди обов’язково простелиться їхня професійна стежина.  І мова тут не тільки про цікаву спеціальність, мова – про місію. Місію прокладати місточки взаєморозуміння й дружби між народами. Усвідомлюючи її, саме сьогодні, на порозі свята, студенти ІПНТ  заснували гурток «Міжнародний культурний діалог». Пісня – теж його частина. Тому долучайтеся до цього спілкування від серця й до серця просто зараз – переглядайте відео й колядуйте разом зі студентами! Веселих усім свят!