Зустрічі з учнівською молоддю

У вівторок 23 квітня 2024 р. відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ Ірини Судук з учнями старших класів Ліцею № 23 ім. Романа Гурика та Ліцею № 21 ім. Євгена Коновальця. Під час зустрічі було закцентовано увагу на перевагах вивчення галузевого перекладу у сучасних умовах; майбутніх випускників та абітурієнтів було ознайомлено з тим, на яких посадах вони можуть працювати після закінчення навчання за спеціалізацією «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», а також наголошено на здобутках студентів спеціальності, їхніх перемогах у міжнародних конкурсах перекладачів, участі як перекладачів у міжнародних конференціях тощо.

Із освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу цього тижня були ознайомлені також старшокласники Ліцеїв № 4 та № 12 м. Івано-Франківська, до яких завітали доценти кафедри філології та перекладу Наталія Романенко та Мирослава Венгринюк, а доцент Галина Сокол розповіла про переваги нашої освітньої програми учням ліцеїв № 13 та № 20.

• Зустрічі з учнівською молоддю