Вітаємо місто студентства і науки з Днем народження!

У рамках святкування Дня міста в Івано-Франківську за організації Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради проходить V Науковий пікнік. Наше місто, яке справедливо називають студентським, вже традиційно незвично та цікаво привертає увагу містян, гостей, студентів, абітурієнтів, дорослих та дітей  до науки та наукових досягнень. Науковий пікнік – один з найцікавіших інтелектуальних святкових заходів,  залучає з метою популяризації науки провідні університети Прикарпаття та наукові установи. Жоден Науковий пікнік не обходиться без Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який щороку представляє наукові цікавинки та інтерактивні технології.

Цьогоріч цікаві демонстраційно-наукові моделі показували науковці, аспіранти та студенти Інститутів нафтогазової інженерії, інженерної механіки та робототехніки, архітектури, будівництва та енергетики, інформаційних технологій, економіки та менеджменту, гуманітарної підготовки та державного управління, факультету природничих наук та кафедри військової підготовки.

Кожен охочий, розглядаючи моделі та експонати, міг відчути себе дослідником та поспілкуватись з науковцями. Університет пропонував юнакам та дівчатам відчути себе на хвилину справжнім нафтовиком, вмокнувши руку у кубок з нафтою: саме такий ритуал посвяти у нафтовики проходять першокурсники нафтогазових спеціальностей ІФНТУНГ. Імпровізовані технологічні міні-музеї та -лабораторії просто неба дають можливість переконатися, що наука може бути доступною та цікавою.

Працівники ІФНТУНГ, задіяні в Науковому пікніку, вважають, що заходи інтелектуального дозвілля стають все більш популярними. Досвід проведення «Технопікніка» в стінах університету показує, що інженерні науки та технічні спеціальності сьогодні – на піку популярності.   А формат пікніка сприяє тому, що до всіх експонатів можна було доторкнутись чи ними погратись.  Саме тут є шанс сформувати уявлення людини чи дитини про світ науки і техніки та їхнє місце у ньому, зробити наукові дослідження привабливими.

Приємним бонусом для працівників ІФНТУНГ стала нагорода за ІІІ місце у конкурсі «Найкраща локація 5-го наукового пікніка в Івано-Франківську» 10.05.2024 року.

Університетська спільнота щиро вдячна міській владі за увагу до наукових досліджень та закладів вищої освіти, за можливість представити свої здобутки та напрацювання, а також за відмінну організацію заходу.

ІФНТУНГ щиро вітає наше місто студентства і науки з Днем народження та бажає всім процвітання, миру та перемоги!