Першокурсники, як завжди вмотивовані

09.09.2021 відбулась зустріч студентів першого курсу ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та ОПП "Маркетинг"  з викладачами кафедри підприємництва та маркетингу. Доцент кафедри ПІМ Побігун С. А. (гарант ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність") розповів студентам про навчання в ІФНТУНГ та представив структуру, перелік освітніх компонент та особливості вибору дисциплін в межах освітніх програм "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та "Маркетинг". Запитання студентів та їх розповіді про мотиви вступу продемонстрували вмотивованість студентів до навчання та їх свідомий вибір спеціальностей кафедри підприємництва та маркетингу. Зокрема ст. гр ПТ-21-1 Ковальчук Юлія, Крижанівська Анна, Сачавський Андрій, Стельмащук Олексій та ст. гр. МРК-21-1 Ужва Ангеліна, Ціник Христина, Прокопів Андрій, Регусевич Ілона поділились своїми історіями вибору спеціальностей та розповіли про свої уподобання та захоплення. В зустрічі активну участь взяли також викладачі кафедри ПІМ Турчак І.О. (куратор груп МРК-21-1 та ПТ-21-1) та Обельницька Х.В.

Детальніше про ОПП читайте тут

Путівник першокурсника