Чекають на випускників ІФНТУНГ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу започаткував співпрацю з громадською спілкою  «Бізнес Асоціація Івано-Франківська».

Передбачається, що це партнерство забезпечить платформу для обміну ідеями, які сприятимуть розвиткові ІФНТУНГ і місцевого підприємницького середовища, стане взірцем взаємовигідної роботи бізнесу та освіти. Адже як освітяни отримують у такому тандемі чудову нагоду вдосконалювати освітні програми у відповідності до вимог часу й підвищувати кваліфікацію, так і представники бізнесу отримують для себе висококваліфікованих працівників із числа випускників університету. А на них – нагадаємо – в умовах воєнного стану чекає багато підприємств, і перелік актуальних вакансій – дуже широкий. Закрити їх можуть, передусім, випускники технічних спеціальностей, широкий перелік яких пропонує ІФНТУНГ.