За енергоефективним досвідом - до Данії

Студентки Юлія ГРИГОРАШ (гр.ІВЕ-20-1), Тетяна ТОКАР (гр.ІВЕ-21-1) та Анастасія ЗБРОЙ (гр.ІВЕ-22-1) Інституту інформаційних технологій завдяки команді ОП «Інженерія відновлюваної енергетики» та Програмі «Молоді студентські таланти сфери енергоефективності», перебувають в Данії з метою обміну знаннями та досвідом з данськими інституціями. За допомогою презентацій, доповідей, візитів до компаній та університету студентки дізнаються про іноваційні рішення, спрямовані на покращення енергоефективності енергетичної системи, інфраструктури та будівель.
Незабаром студентки ділитимуться енергоефективним досвідом, яким вони збагатились в Данії, і висловлюють велику подяку колективу кафедри інформаційно-вимірювальних технологій  за чудову організацію освітнього туру.

Довідково. Програма «Молоді студентські таланти сфери енергоефективності» започаткована під егідою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України на базі Данського енергетичного агентства в рамках Програми українсько-данського енергетичного партнерства за підтримки Міністра клімату, енергетики та ЖКП  Данії Ларса Огора та Посольства Королівства Данія в Україні.