Підвищення кваліфікації для аудиторів : вересень 2023

Сьогодні 21.09.2023 року на виконання договору #62/43-20 між ІФНТУНГ  та Західним офісом Держаудитслужби відбулася чергова консультаційна зустріч з метою підвищення кваліфікації аудиторів між викладачами кафедри фінансів та працівниками  Західного офісу Держаудитслужби. Від ІФНТУНГ участь у заході взяли завідувач кафедри фінансів,  д.е.н. професор Ірина ФАДЄЄВА і професор , д.е.н. Ліліана ГОРАЛЬ ( на виконання п.п.3.11 п.38 ЛУ).Від Управління Західного офісу Держаудитслужби в  Івано-Франківській області 37 учасників на чолі з начальником  Богданом ГРИЦАКОМ.
Під час зустрічі учасники обговорили актуальні напрями  діяльності Держаудитслужби в умовах військового стану, також проф. Гораль Л.Т. і проф.Фадєєва І.Г. відповіли на запитання і порадили, на що потрібно звертати увагу під час аудиту бюджетних установ та які сучасні інструменти використовувати.
 Зустріч пройшла у дружній атмосфері, аудитори також поділилися своїми напрацюваннями і висловили щире бажання продовжувати співпрацю.

• Навчання для аудиторів 09 2023 (1)
  • Навчання для аудиторів 09 2023 (2)
  • Навчання для аудиторів 09 2023 (3)
  • Навчання для аудиторів 09 2023 (4)