Стейхолдери на заняттях з бакалаврами

Сьогодні 02 травня поточного року, на заняття бакалаврів спеціальності 185 - Нафтогазова інженерія, освітня програма "Видобування нафти  газу" завітав провідний інженер Управління геології та розробки родовищ Науково-Дослідного та Проектного Інституту  ПАТ УКРНАФТА Микола ПІЛКА.  Доповідь на тему: Оптимізація ризиків проектів у видобувній галузі через комплексне гідродинамічне моделювання пролила світло на специфіку та конкретні аспекти, що наразі є актуальними в нафтогазовій галузі, зокрема: застосування отриманих результатів 3D моделювання нафтогазових родовищ у практиці, сучасні виклики та стратегії для підвищення ефективності видобутку на родовищах компанії. На занятті також були були присутні викладачі кафедри Видобування нафти і газу, які після виступу виявили жвавий інтерес до проблематики, ставлячи конкретизуючі запитання. Микола є випускником нашого університету, та додатково був слухачем інституту післядипломної освіти по нашій кафедрі. Бажаємо успіху Миколі та звершень у його кропіткій роботі!!.